reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Trzymam kciuki dziewczyny ! Wiem co to znaczy niestety bo tez sie staralam rok o dzidzi i co miesiac mialam schize ze jestem w ciazy a jak juz dostaawalam okresu to czasem potrafilam sie poplakac ... potem zaszlam i niestety poronilam ... ale teraz jestem w 9 miesiacu ciazy :-) niedługo rodze juz brzuszek opadl tak ze trzymam za was kciuki oby sie udalo . I najlepiej jest nie myslec o tym wogole czy zaskoczylo czy nie
 
reklama
Dziękuję bardzo :) teraz już mogę opowiedzieć wam jakie były moje objawy ostatnio :) przede wszystkim strasznie bolące piersi cały czas, skurcze brzucha trwające po 5s 2x dziennie, napięty brzuch, ból głowy, ogólne zmęczenie. Nie mogłam spać w nocy a w dzień znów oczy mi się zamykały :) i to chyba tyle :) Jestem szczęśliwa :)
 
reklama
Do góry