reklama

ciąża

Zapraszam wszystkie kobiety w ciąży, których termin porodu przypada na wrzesień 2011 :)

1. basia85bb

basia85bb Początkująca w BB

Witajcie ponownie,
    coś tak niemrawo na tym forum :) może się troszkę rozruszamy, co? :)
    Już ponad połowa ciąży za nami :) Opiszcie jak się czujecie i w ogóle jakie wrażenia z tego okresu :) Ja obecnie jestem troszkę przeziębiona, tzn mam chore gardło i staram się na razie wyleczyć sposobami babcinymi i mam nadzieję że się uda. Dzidziusia już coraz lepiej odczuwam, znamy już nawet płeć :) ja będę miała synka. Ciekawe jak jest u was?

2. Annaszek

Annaszek Początkująca w BB

No rzeczywiscie troche niemrawo na tym forum ;-) My tez sie spodziewamy chlopca, ktory dzisiaj jest nieslychanie aktywny i zdaje sie ze upodobal sobie moj pecherz :-D Brzucho coraz ciezszy, ale czuje sie rewelacyjnie - zawdzieczam to temu ze ostatni trymestr spedzam na chorobowym i odpoczywam ile sie da :-) Na plusie 10 kg, ale wszystko chyba idzie w synka bo wciaz chodze w spodniach sprzed ciazy :tak: Mam nadzieje ze Wam kobietki ciaza tez sluzy i czujecie sie rownie dobrze :-)

3. reklama
  4. ollalla1

ollalla1 Początkująca w BB

hmm nie za duzo TU NAS, ja juz nie moge sie doczekac porodu.Mamy troszke komplikacji ale pisałam juz na forum "pepowina dwunaczyniowa" i nereczka lewą tez troche prblemów. Niepokoje sie wiadomo ale juz przynajmniej troche spie-bo co usg to jakies kiepskie wiadomosci.
    My juz wszsytko mamy dla maszj kruszynki, czeka na nia od kilku tygodni. Oczywiscie kilka razy dziennie wyciagam malenkie urranka ogladam i przytulam:) nie wiem czy tez tak macie ale mnie to bardzo uspokaja i oczywiscie niezmiernie cieszy.
    Ja czuje sie dobrze +14 kg narazie pewnie do jakis + 17 dojdzie. rozstepy na posladkach mam juz od dawna ale cóz taki urok ciąży, zreszta wcale sie tym nie przejmuje. Ogólnie fizycznie czuje sie dobrze, wiadomo nogi opuchniete, plecki takze juz bola częściej, zgaga naszczescie juz mineła :)

Piszcie co dziewiewczyny jak u Was przygotowanie - w koncu to lada moment :)

Buzki i pozdrawiam Was

Poleć forum