reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

ElaWiktoria

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Październik 2016
Postów
31
Kochana miesiąc temu lekarz wykryl mi polipa mialam miec zabieg ale okazalo sie ze jestem w ciazy i zabieg odmowilam bylam 15 listopada u lekarza u jest 6 tydz ciazy lekarz mowil ze zadnego polipa nie widzi ze kto mi podział ze mam polipa dziwne mogl sie wchlonac?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u innego lekarza byłaś z tym polipem? Jak na usg nic nie widać to albo się wchłonął, albo ktoś ci bujdę puścił.
 
Jak Ci juz pisalam,u mnie na zmiane widzieli i nie widzieli i tak przez rok,do czasu histeroskopii,p o ktorej i tak plamilam jak przy polipie dwa cykle,ae okres nie byl juz do omdlenia bolesny. Jak jest wszystko w porzadku,to ciesz sie z ciąży a lekarz niech ma na uwadze,ze byla taka diagnoza i sprawdza za kazdym razem,czy wszystko okej pod tym katem. Gratuluję!
 
Do góry