reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

marzennow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Maj 2017
Postów
16
Witam, mam pewien problem, otoz kochalam sie z chlopakiem dwa dni przed okresem bez zabezpieczenia, miesiaczke dostalam jednak trwala tylko 3 dni, od kilku dni ciagle latam do ubikacji i oddaje mocz, czy moge byc w ciazy? Czy po tygodniu jest to w ogole mozliwe, czy to moze byc jednak infekcja?
 
reklama
Witam, mam pewien problem, otoz kochalam sie z chlopakiem dwa dni przed okresem bez zabezpieczenia, miesiaczke dostalam jednak trwala tylko 3 dni, od kilku dni ciagle latam do ubikacji i oddaje mocz, czy moge byc w ciazy? Czy po tygodniu jest to w ogole mozliwe, czy to moze byc jednak infekcja?
Dziewczyno zapoznaj sie ze swoim cyklem, jak zaczynasz wspolzyc. Wtedy sie dowiesz, ze dni plodne na pewno nie przypadają na dwa dni przed okresem. Chyba ze jestes wyjatkowa.
 
Jak się boisz to się zabezpieczaj proste chyba?
I za wcześnie na objawy może brzuszek ciążowy Ci już rośnie?:)
I co z tego że okres trwał 3 dni? Chyba odróżniasz okres od plamienia ?
Idź sobie na betę albo kup test i będziesz wiedziała takie trudne za rączkę trzeba zaprowadzić?:)
 
Witam, mam pewien problem, otoz kochalam sie z chlopakiem dwa dni przed okresem bez zabezpieczenia, miesiaczke dostalam jednak trwala tylko 3 dni, od kilku dni ciagle latam do ubikacji i oddaje mocz, czy moge byc w ciazy? Czy po tygodniu jest to w ogole mozliwe, czy to moze byc jednak infekcja?
W sumie jak mówi powiedzenie : '
Są rzeczy na tym świecie, które nie śniły się nawet „fizjonomom”
więc kto wie...
 
reklama
Do góry