reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Dołączył(a)
13 Sierpień 2017
Postów
8
witam, mam pytanie. Ostatni raz seks uprawialam 3 miesiace temu bez zabezpieczenia dwa razy, po 2 dniach dostalam okresu, rowniez w kolejnych miesiacach dostawalam okres, jednak od tamtego momentu mam ciagle biale uplay, czuje jak ze mnie leci. Wyjonywalam 3 testy ciazowe jeden po 12 dniach a drugi po miesiacu przed okresem gdyz mi sie spoznil. Dlatego mam pytanie bo rozmawialam z kolezanka i ona stwierdzila ze dowiedziala sie o ciazy dopiero w 3 miesiacu i regularnie miesiaczkowala, czy ja tez moge byc w ciazy, czy jest takie prawdopodobienstwo
 
reklama
Rozwiązanie
nawet jesli np po ostatnim stosunku dostalam 3 dni pozniej okres i mam miesiaczke juz 4 miesiac i robilam testy raz 16 dni po a pozniej 5 tyg po, i wychodzily negatywnie? Tylko ten jeden mi wyszedl z druga blada kreska, polecialam po jeszcze dwa i wyszly negatywnie..
Aha, to raczej nie[emoji17]

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
W ciąży nie można mieć miesiączki natomiast zdarzają się krwawienia które czasem można mylnie brać za miesiączkę tym bardziej gdy występują w terminie miesiączki
Proponuje jeszcze raz wykonać test wykluczajacy ciąże dla własnej psychiki
Jeżeli chodzi o upławy lepiej udać się do lekarza gdyż może to być infekcja
 
Okres to wydalanie niezaplodnionej komorki jajowej wiec odpowiedź sobie sama na pytanie czy mozesz byc w ciazy:)
A biale uplawy sa w ciąży ale Ty w niej nie jesteś wiec pewnie jakas infekcja Ci sie wdarla.
 
witam, mam pytanie. Ostatni raz seks uprawialam 3 miesiace temu bez zabezpieczenia dwa razy, po 2 dniach dostalam okresu, rowniez w kolejnych miesiacach dostawalam okres, jednak od tamtego momentu mam ciagle biale uplay, czuje jak ze mnie leci. Wyjonywalam 3 testy ciazowe jeden po 12 dniach a drugi po miesiacu przed okresem gdyz mi sie spoznil. Dlatego mam pytanie bo rozmawialam z kolezanka i ona stwierdzila ze dowiedziala sie o ciazy dopiero w 3 miesiacu i regularnie miesiaczkowala, czy ja tez moge byc w ciazy, czy jest takie prawdopodobienstwo
Upławy to prawdopodobnie stan zapalny idź do gina
 
Wygląda na zakażenie grzybicze a nie na ciążę. Koniecznie wylecz, zwłaszcza jeśli w przyszłości chciałabyś zostać mamą.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Moja znajoma dowiedziała się ze jest w ciąży gdy poczuła ruchy dziecka kolo czwartego czy piątego miesiąca mimo że było to jej trzecie dziecko. Co miesiąc miała regularnie krwawienia i inne objawy typu bóle brzucha czy piersi które po kilku dniach mijały. Przyczyną tego w jej przypadku była zachwiana gospodarka hormonalna i najprawdopodobniej owolacja tez zachodzila w chwili gdy była już w ciąży. Jest bardzo mało takich przypadków na świecie.
W ciąży możesz być jeśli uprawiasz seks bez zabezpieczenia... chociaż w twoim przypadku ja w to nie wierzę... musisz udać się do ginekologa i zrobić cytologie. Podobne objawy miałam przy infekcji grzybiczej w ciąży. Białe lub biało żółte upławy o nieprzyjemnym zapachu.
 
reklama
Dziewczyny nie można mieć miesiączki będąc w ciąży a tym bardziej mieć owulacji przez trzy miesiące !! Jest to niemożliwe zapytajcie swoich ginekologow o wytłumaczenie czemu jest to niemożliwe a nie wypisujcie czegoś co usłyszycie od swoich koleżanek
Owszem są przypadki że może nawet częściowo złuszczać się endometrium podczas ciąży w pierwszych miesiącach jej trwania w związku z tym że jeszcze jajo płodowe nie wypełnia całej macicy ale owulacja?!
 
Ostatnia edycja:
Do góry