reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Dołączył(a)
18 Wrzesień 2017
Postów
3
Byłam u ginekologa parę dni dni temu bo nie miałam okresu 12sni potem dostałam jednodniowe krwawienie. Ginekolog nie zrobił mi usg tylko cytologia i zwykle badanie założył kartę ciąży 6tydzien. Czy bez usg mógł stwierdzić i czy karta ciąży to już pewność że jest ciąża oraz co to te krwawienie jeden dzień mocne na drugi dzień już praktycznie zeeo
 
reklama
Byłam u ginekologa parę dni dni temu bo nie miałam okresu 12sni potem dostałam jednodniowe krwawienie. Ginekolog nie zrobił mi usg tylko cytologia i zwykle badanie założył kartę ciąży 6tydzien. Czy bez usg mógł stwierdzić i czy karta ciąży to już pewność że jest ciąża oraz co to te krwawienie jeden dzień mocne na drugi dzień już praktycznie zeeo
wiesz co dziwne to że nie zrobił Ci USG dopochwowego... by sprawdzić czy jest zarodek i czy czasem ciąża nie jest pozamaciczna oraz czy serce już bije.... ja na Twoim miejscu albo jeszcze raz bym się przeszła do tego lekarza by zrobił USG lub do jakieś innego, ale szczerze skoro tak wyglądała Twoja wizyta to ja raczej bym zmieniła lekarza prowadzącego.
 
Termin ciąży lekarze wpisują w kartę wg daty ostatniej miesiączki.
Ale że nie zrobił USG i wystawił kartę na słowo honoru?
Znajdź innego lekarza, niech zrobi USG, sprawdzi czy wszystko jest w porządku.
Krwawienie mogło być wynikiem badania i pobrania cytologii.
 
wiesz co dziwne to że nie zrobił Ci USG dopochwowego... by sprawdzić czy jest zarodek i czy czasem ciąża nie jest pozamaciczna oraz czy serce już bije.... ja na Twoim miejscu albo jeszcze raz bym się przeszła do tego lekarza by zrobił USG lub do jakieś innego, ale szczerze skoro tak wyglądała Twoja wizyta to ja raczej bym zmieniła lekarza prowadzącego.






mam u nie wizyte na usg za 4 tygodnie teraz zlecila mi badania i dala tom ksiazeczke
 
Termin ciąży lekarze wpisują w kartę wg daty ostatniej miesiączki.
Ale że nie zrobił USG i wystawił kartę na słowo honoru?
Znajdź innego lekarza, niech zrobi USG, sprawdzi czy wszystko jest w porządku.
Krwawienie mogło być wynikiem badania i pobrania cytologii.




te krwawienie bylo przed badaniem 10 dni po spoznieniu miesiaczki a usg mam za 4 tyg
 
mam u nie wizyte na usg za 4 tygodnie teraz zlecila mi badania i dala tom ksiazeczke
Ja jak byłam u ginekologa w 5 t6d to miałam robione USG, na którym wyszło że jest zarodek, oraz wykluczone było że ciąża przeciw maciczna, ale wtedy za wczas było na bicie serca dziecka. Kolejną wizytę u tego lekarza miałam wyznaczoną po 2 tygodniach i znów miałam robione USG i wtedy usłyszałam bicie serca swojej córki:) oraz wtedy lekarz założył mi kartę ciąży oraz zlecił badania, później wizyta co 4 tygodnia, mam nr. telefonu do tego lekarza gdyby coś się działo mogę dzwonić do niego obojętnie kiedy:)
 
reklama
Ja za 4 tygodnie bo nie rozumiem?
Nie wiesz czy z Twoim dzieckiem wszystko ok i będziesz miesiąc czekac?
Miesiąc to mozna czekac jak wiesz ze dziecko jest i bije mu serce..
Tak samo to krwawienie..
Krwawienia nie ma prawa byc ..moze byc plamienie brunatne lecz i to kazdr trzeba sprawdzić
W razie w dac leki na podtrzymanie czy coś
Lec gdzies prywatnie do dobrego lekarza bo ten to konowal jak cholera!
 
Do góry