reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
27 Październik 2017
Postów
7
Hejka, jestem tu nowa nie wiem co i jak i pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum, mam nadzieję że zostanę przyjęta ciepło.
Mianowicie mam pewien problem, jest nim brak okresu. Zacznę od tego, że okres mam nieregularny, czasami dostanę 20,a czasami 23. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, palę papierosy, wolę tego ze sobą nie mieszać. Sprawa jest taka, że robiłam to z moim partnerem 22.10 właśnie w tamten dzień przewidywałam , że dostanę okres. Tyle, że mój partner we mnie skończył. Jest 26 okresu nadal nie mam. Nie wiem czy to może przez stres go nie dostałam,czy może faktycznie jestem w ciąży. Na nowy tydzień idę na pobranie krwi, by zobaczyć jaki wyjdzie mi poziom hcg. Co do śluzu pierwsze miałam taki piankowy bez zapachu, teraz żółty jak infekcje. Sama sie juz pogubiłam, dlatego pytam co wy o tym myślicie. Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka, jestem tu nowa nie wiem co i jak i pierwszy raz jestem na jakimkolwiek forum, mam nadzieję że zostanę przyjęta ciepło.
Mianowicie mam pewien problem, jest nim brak okresu. Zacznę od tego, że okres mam nieregularny, czasami dostanę 20,a czasami 23. Nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, palę papierosy, wolę tego ze sobą nie mieszać. Sprawa jest taka, że robiłam to z moim partnerem 22.08 właśnie w tamten dzień przewidywałam , że dostanę okres. Tyle, że mój partner we mnie skończył. Jest 26 okresu nadal nie mam. Nie wiem czy to może przez stres go nie dostałam,czy może faktycznie jestem w ciąży. Na nowy tydzień idę na pobranie krwi, by zobaczyć jaki wyjdzie mi poziom hcg. Co do śluzu pierwsze miałam taki piankowy bez zapachu, teraz żółty jak infekcje. Sama sie juz pogubiłam, dlatego pytam co wy o tym myślicie. Pozdrawiam :)
Kiedy ostatni raz miałaś@?
Czy wiesz n kiedy mniej więcej przypada owulacja?
 
Był seks - może być ciąża.
Myślę, że głupotą jest uprawianie seksu bez zabezpieczenia, jeśli nie chce się dzieci.
Poczekaj na badanie, dopiero wtedy poznasz odpowiedź.
Nie chodzi o to, że nie chce dzieci. Mam do tego warunki, wiec wiem że mogę sobie na to pozwolić, ale chodzi o to, że część was jest w ciąży część matkami, wołałam zapytać, bo może któraś miała podobnie ? Kto wie :)
 
Mi to wygląda bardziej na infekcję. Skoro już i tak jesteś po terminie @, to możesz spokojnie zrobić sobie test sikany.
PS. Aczkolwiek skoro od 22.08 okresu nie masz, to w ciąży pewnie jesteś - chyba że Ci się daty pomyliły i miałaś na myśli wrzesień :-)
 
Mi to wygląda bardziej na infekcję. Skoro już i tak jesteś po terminie @, to możesz spokojnie zrobić sobie test sikany.
PS. Aczkolwiek skoro od 22.08 okresu nie masz, to w ciąży pewnie jesteś - chyba że Ci się daty pomyliły i miałaś na myśli wrzesień :-)
Nie pomyliły. Mówię ciągle o październiku :)
 
A we wrześniu miałaś okres? Cały czas piszesz o październiku, ale stosunek był w sierpniu wg Ciebie. Jak dla mnie coś tu nie halo.
 
reklama
Pisałaś że palisz - niezależnie od wszystkiego, odstaw na wszelki wypadek papierosy. Koleżanka jak jeszcze nie wiedziała że jest w ciązy to paliła, potem sobie strasznie to wyrzucała jak się dowiedziała że się spodziewa dziecka. Nie ma co szkodzić malcowi :)
 
Do góry