reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
4 Styczeń 2018
Postów
3
Witam mam pytanie do was , ostatnimi tygodniami dziwnie sie czuje , w sensie takim ze z poltora tygodnia temu mialam krwawienie ktore trwalo max 2 godziny ale to nie byla miesiaczka poniewaz do miesiaczki mam jeszcze tydzien dokladnie . od kilku dni boli mnie brzuch jak na miesiaczke typowe bole w podbrzuszu klucie rozciaganie . nie moge zgieta siedziec naciskac na brzuch bo boli .
Moje piersi sa o wieksze ale nie bolą .. mam zawroty glowy ale zadnych mdlosci czy wymiotow .
Duzo jadlam przed krwawieniem a teraz ledwo jem rano sniadanie .mam brak apetytu . czasami jedynie dopada mnie nagla chec na wszystko .Mam pytanie czy to moze byc ciaza ?
wszystkim dziekuje za odpowiedz ! ;* pozdrawiam !
 
reklama
Rozwiązanie
A to pomoże jak napisze ze miałam identyczne objawy i to była ciąża? A pode mną ktoś napisze ze nie miał żadnych objawów wczesnej ciąży :) zrób test.
Zrób test albo idz na bete. Nie jestesmy wróżkami. Byl seks, moze byc ciąża.

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Do góry