reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
27 Marzec 2018
Postów
14
Witajcie jestem tu nowa sytuacja wyglada tak iż mam już córcię za miesiąc kończy roczek postanowiłam z mezem o drugim dzidziusia od stycznia się staramy i w marcu powinnam mieć miesiączkę dziesięć dni temu przed miesiączka miałam plamienie piec dni to wyglądało taki brązowy śluz raz troszkę krwi ale kolor różowy robiłam dziś i wczoraj test ale nic nie wyszło jak myślicie czy to ciąża czy choroba ? Ginekologa mam dopiero po świętach a ja wody z głowy wyrywam Pozdrawiam pomóżcie co można zrobić bo E ma mam bladego pojęcia
 
reklama
Zdecydowanie beta z krwi jest najlepszym sposobem na sprawdzenie czy jesteś w ciąży czy nie .
Na testy ciążowe może być jeszcze za wcześnie a beta Cię uspokoi .
 
reklama
Do góry