reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąże bliźniacze 2021-2022

Agnes4312

Moderator
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
14 472
Drogie mamy, które dowiedziały się, że są w ciąży blizniaczej odezwijcie się 🙂 ja jestem lekko przerażona tym faktem, choć z dnia na dzień bardziej się oswajam. W grupie będzie raźniej 🙂
 

Załączniki

  • IMG_20210707_081013.jpg
    IMG_20210707_081013.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 554
reklama
Ja nie dołączę ! Mam dwoje dzieci , nie bliźniaków . Tobie serdecznie gratuluje ! Nie znam Cię , ale życzę szczerze powodzenia , szczęścia 🥳
 
Ja czekam na swoje pierwsze blizniaki- pierwsza ciąża...teraz jestem w 26 tc. Trochę z kompilacjami bo mam założony szew i muszę bardzo uważać. Na początku też byłam przerażona, ale jest sama ciąża jest bardzo wyjątkowa - szczególnie jak maluchy się już ruszają w brzuchu :D
 
Ja czekam na swoje pierwsze blizniaki- pierwsza ciąża...teraz jestem w 26 tc. Trochę z kompilacjami bo mam założony szew i muszę bardzo uważać. Na początku też byłam przerażona, ale jest sama ciąża jest bardzo wyjątkowa - szczególnie jak maluchy się już ruszają w brzuchu :D
Super, już mi raźniej 🥰 to też moja pierwsza ciąża.
O dziwo nie boję się logistyki po porodzie, bo wszystko jest do ogarnięcia. Boję się samego przebiegu ciąży. Czy dzieci będą zdrowe, czy nie poronię, w którym tygodniu urodzę... To niby lęki każdej kobiety w ciąży, ale my, w ciąży blizniaczej mamy dużo większe ryzyko komplikacji
 
N
Super, już mi raźniej 🥰 to też moja pierwsza ciąża.
O dziwo nie boję się logistyki po porodzie, bo wszystko jest do ogarnięcia. Boję się samego przebiegu ciąży. Czy dzieci będą zdrowe, czy nie poronię, w którym tygodniu urodzę... To niby lęki każdej kobiety w ciąży, ale my, w ciąży blizniaczej mamy dużo większe ryzyko komplikacji
Myślę że najważniejsze to ufać lekarzowi :) też się boje, ale co ma być to będzie ..nie można się nakręcać. Na pewno polecam dużo odpoczywać i to już od samego początku.
 
N

Myślę że najważniejsze to ufać lekarzowi :) też się boje, ale co ma być to będzie ..nie można się nakręcać. Na pewno polecam dużo odpoczywać i to już od samego początku.
Ciekawe czy przybędzie tu jeszcze trochę mam 🙂
Odkąd wyszłam ze szpitala to dużo odpoczywam. Zrobię obiad, idę spać. Coś tam ogarnę w chacie, idę spać.
Na szczęście mam pracę, którą w większości mogę wykonywać w domu.
Masz już wybrany wózek? 😄
 
Witam.

Obecnie jestem w 28 tygodniu ciąży bliźniaczej 2k2o chłopak i dziewczyna :)

Chętnie bym odpoczywała i się nie przekraczała, ale to moja druga ciąża, w domu mam 13 miesięcznego szkraba ;)

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie urodzę za bardzo przedwcześnie, choć już jest mi ciężko, a wieczorem ruszam się z bólem i trudem...
 
Witam.

Obecnie jestem w 28 tygodniu ciąży bliźniaczej 2k2o chłopak i dziewczyna :)

Chętnie bym odpoczywała i się nie przekraczała, ale to moja druga ciąża, w domu mam 13 miesięcznego szkraba ;)

Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i nie urodzę za bardzo przedwcześnie, choć już jest mi ciężko, a wieczorem ruszam się z bólem i trudem...
Oo super że do nas dołączyłaś 🙂 13 msc + 2 noworodków, będzie się działo 😄
 
Ja również dołacze :) aktualnie 8+2 ciąża 2k2o narazie do mnie nie docierają te bliźniaki :p w domu na stanie prawie roczniak :)!
 
reklama
Ja również dołacze :) aktualnie 8+2 ciąża 2k2o narazie do mnie nie docierają te bliźniaki :p w domu na stanie prawie roczniak :)!
Hej! Ja jestem dopiero w 6tc a o blizniakach wiem od 4 dni. Z każdym dniem dociera to do mnie bardziej🙉 przeglądam już kanały na yt jak ogarnąć dwójkę 😄

Wszystkie jesteśmy wyjątkowe 😄 ciążę blizniacze to rzadkość. Ponoć wszędzie będziemy na siebie zwracać uwagę 😅
 
Do góry