reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciażowe brzuszki :-D

reklama
Ja 40 tydzień zaczynam za 2 dni. W końcu mam zdjęcie brzuchola - drugie w czasie ciąży. Powiedziałam mężowi, żeby zrobił bo w sumie tak się zbierałam, że poród by mnie pewnie zastał....
 
Monia ja tez sobie pomyslalam ale ten M ma laske w lozku nawet w 9 miesiacu ciazy :-D I jak ten biedak ma sie oprzeć namowom na przyspieszanie porodu - nawet jak jest zmęczony po pracy to wszystko zadziala przy takim kuszeniu ;-)
U mnie jak u Ladyli - pizama i dodatkowo skarpety frote i majtki z golfem albo inny mniej zachecajacy zestaw :p
 
Hahaha wariatki :)))) laske... hipopotamice w przykrotkim ubranku hehehe
Zawsze tak spie i jakos bidny sie chyba przyzwyczail i juz go nie rusza hehehe

Majtki z golfem hehehehe
 
Mój mąż też się śmieje ze mnie, że spodnie to sobie pod cycki zakładam:) zimą to ja muszę mieć długi rękaw, bo mój to lubi w chłodku spać....
Monika wyglądasz super!
 
reklama
O prosze... 40tydz. Ehhhh
 

Załączniki

  • 1422950724310.jpg
    1422950724310.jpg
    13,4 KB · Wyświetleń: 204
  • 1422950735710.jpg
    1422950735710.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 207
Do góry