reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ciążowe ciuszki

sylwin89

Początkująca w BB
Miasto
Siedlce
Rozwiązania
0
Witam Panie,

Jak to było z Waszą garderobą podczas ciąży, gdzie kupowałyście ubrania? Ja miałam z tym duzy problem, bo w mojej okolicy nie było sklepu ciążowego, wiec kupowałam ubrania za duże, które teraz leżą. Czy polecicie mi jakieś sklepy internetowe z odzieżą ciążową? Pytam bo nie dlugo znowu beda mi potrzebne:)

reklama

HopeFul87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam Panie,

Jak to było z Waszą garderobą podczas ciąży, gdzie kupowałyście ubrania? Ja miałam z tym duzy problem, bo w mojej okolicy nie było sklepu ciążowego, wiec kupowałam ubrania za duże, które teraz leżą. Czy polecicie mi jakieś sklepy internetowe z odzieżą ciążową? Pytam bo nie dlugo znowu beda mi potrzebne:)
H&M ma fajna oferte ciazowa :-)

Patrish

Rozwiązania
0
C&A ma ciazowki a w orsey kupowalam rozmiar wiekszy i tez sie sprawdzilo

HopeFul87

Rozwiązania
0
Faktycznie hm ma ciekawą ofertę na czas ciąży:) dziekuję bardzo. A zna może Pani strone mojbrzuszek.pl dziś ją odkryłam, fajny sklep, ale ciekawa jestem czy robiła Pani w nim zakupy i czy warto?
Nie ja kupowalam glownie w h&m albo jakies oversizowe ubrania po prostu

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Ja chodzilam w dotychczasowych ciuchach tyle ze tych ktore mialam luzniejsze ;-) jedyne co to kupilam ciazowe jeansy i legginsy w Kiabi za grosze. Nie wiem jak teraz bedzie bo mam termin na koniec lutego a kurtke zimową dosyc ciasną ale moze w lumpie cos znajde ;-)

sylwin89

Początkująca w BB
Miasto
Siedlce
Rozwiązania
0
Ja chodzilam w dotychczasowych ciuchach tyle ze tych ktore mialam luzniejsze ;-) jedyne co to kupilam ciazowe jeansy i legginsy w Kiabi za grosze. Nie wiem jak teraz bedzie bo mam termin na koniec lutego a kurtke zimową dosyc ciasną ale moze w lumpie cos znajde ;-)
Aga6 dzięki, ale wiesz trzeba umieć coś fajnego wyszukiwać w ciuchach, ja niestety nie potrafię nigdy nic fajnego trafic:) ale na pewno jest to dobra alternatywa

aga6

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
5
Aga6 dzięki, ale wiesz trzeba umieć coś fajnego wyszukiwać w ciuchach, ja niestety nie potrafię nigdy nic fajnego trafic:) ale na pewno jest to dobra alternatywa
Ja tez nie umiem dlatego biore ze sobą bratową ;-)

reklama
Do góry