reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

Dziewczyny, jesli chodzi o znieczulenie zzo (a raczej podpajeczynowkowe) i sam moment wklucia w kręgoslup to chyba czyms w sprayu znieczulaja miejsce wklucia z tego co pamietam - bo mialam to znieczulenie i nawet nie wiem kiedy sie wkłuli, wiec tego nie nalezy sie bac :-)

A_RWEN_KA - z tego co wiem tego gazu o ktorym pisze M_KTOSIA w Polsce sie nie stosuje. Z innych srodkow lagodzących bol (poza zzo) podaje sie DOLARGAN (bezplatnie oczywiscie) - to jest srodek nasenny - dlatego po pierwsze kobieta moze przysypiac,m albo gadac jakies bzdury :-D i czasami dziecko jest senne i moze miec chwilowe problemy z oddychaniem - wtedy podaja mu tlen...:confused:
A jesli chodzi o Twoje omdlenia A_RWEN_KO to lepiej powiedz o tym w szpitalu :tak:
 
reklama
M_ktosiu a ten twoj luby to przypadkiem nie chce byc przy porodzie tylko dla tego gazu :-D :-D . legalnie na haju.

oczywiscie ze tak;-) i jak zwiedzialismy porodowke wraz z innymi parami i spostrzegl tv to zapytal ku uciesze innych panow czy maja tu kablowke i kanaly sportowe:-D
a na ostatniej szkole rodzenia jak sie wszyscy mieli przedstawic i powiedziec cos o sobie to sie przedstawil ladnie wskazal na moje brzucho i mowi "...i wierze ze to jest moje dziecko..." :eek: no usmialam sie po pachy :oo: (niestety nie wszyscy zakumali ze to zart:cool2: )
 
Ja po całym dniu nóżki strasznie opuchnięte mam:-( . Chciałabym zby juz środa była to bym to z lekarzem skonsultowała.
Postanowiłam jutro sobie sama od siebie zrobic badanie moczu na zawartosc białka, przynajmniej bedę wiedziała czy to zatrucie czy zwykła ciążowa opuchlizna.
 
dZIEWCZYNY JESLI CHODZI O ZNIECZULENIE W CZASIE NATURALNEGO PORODU TO Z TEGO CO WIEM TO ISTNIEJA PARE METOD WYKONYWANYCH W POLSCE:ZZO W KREGOSLOP,
DOLARGAN (ODRADZAM PRAWIE NIC NIE DAJE A DZIECKO PO URODZENIU JEST POD WPLYWEM TEGO SPECYFIKU NIE CHCE JESC CZASAMI MA PROBLEMY Z KRAZENIEM)
CIEPLA wODA (NA MNIE NIE DZIALALA WRECZ PRZECIWNIE BOLALO MNIE JESZCZE BARDZIEJ)
MUZYKO TERAPIA (NIE KAZDY SZPITAL MA TAKA MOZLIWOSC)
AKUMPUNKTURA (NIE KAZDY SZITAL MA TAKA MOZLIWOSC)


JEST JESZCZE ODYCHANIE I MASAZ POTRZEBNY MOZ NA SALI I LEKCJE W SZKOLE RODZENIA


NIESTETY U NAS NIE MA GAZU ROZWESAJACEGO I NIE WIEM DLACZEGO MOZE BOJA SIE ZE POLOZNICE BEDA SIE SMIAC ZAMIAST RODZIC?

JESLI ZAS CHODZI O ZAKLADANIE CEWNIKA DO CC TO JEST OBOWIAZKOWE CHODZI SIE Z NIM DOBE LUB DWIE PO CC.JUZ NIE PAMIETAM DOKLADNIE JAK MIALA MOJA KOLEZANKA.aCHA PO CC JEST OBOWIAZKOWA DJETA 3 DNIOWA.
 
musze przyznac ze ostatnio jestem jakos dziwnie spokojna, a przeciez moge urodzic w kazdym momencie. chyba nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. pewnie jak odejda mi wody o wpadne w panikę. teraz boe sie mniej niz na poczatku ciązy
 
reklama
m_ktosiu mysle ze kazda kobieta w ciązy choc przez chwilkę miala takie obawy. to jest raczej nieuniknione. trzeba byc dobrej mysli wszytsko bedzie dobrze
 
Do góry