reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe dolegliwości

JA jak krzyczałam to było mi lepiej hehe a jak ginek mówił do mnie "teraz ten skórcz przepuszczamy,następny też dopiero przy kolejnym przemy " ... jak już miałam skórcze parte to myślałam że normalnie mu kopa zasune w twarz a był tak bliziutko mojej nogi hehe moGłam to zrobić to bym pewnie ulGe poczuła ajjj teraz to żałuje ;-)

A-RWENO każda z nas inaczej przechodzi poród ... no ale już niedłuGo sama się przekonasz ;-) :tak: najważniejsze to to że warto pomimo teGo bólu i męczarni jak zobaczysz swoją kruszynke to nic cię już nie będzie interesowało i będziesz najszczęśliwsza na świecie !!
 
reklama
mojej kolezance przywiazali nogi :no: niewiem co tam wyrabiala ale brzmi to tak sobie :dry:
jak moj M bedzie ze mna to im pokaze, jak cos to wygonie wszystkich won z sali i sama urodze:cool2:
dziewczynki please nie mowcie juz o tym bolu bo mnie skreca, wole sobie wmawiac ze to bulka z maslem...:eek:
 
ja wiem jedno, że jesli bedziemy czuły porzebę pokrzyczec to mamy to robic bez skrupułów. podobno wstrzymywanie może spowodowac pozniejsze problemy z tarczycą.więc ja na pewno bede darła się w niebogłosy i opieprze wszytskich kto zwróci mi uwagę:-)
 
a mi dzis jest jakos niedobrze. dzidziolek sie znowu wypycha, moze mnie jakies przeziebienie bierze, bo jakos tak i glowa pobolewa.
 
A ja jestem wściekła bo wczoraj pojawiły mi się rozstępy!!!. przez całą ciążę nic a wczoraj jak na złość przed samym porodem musiały wyleźć. to dziady jedne!!!!
 
taaa, strasznie mi przykro Lenorku!
Ja np. wogole nie mialam na brzuchu, ale jak mi sie opuscil to wlasnie tam na dole sie kilka pojawilo, och mam nadzieje, ze nie beda wystawac po ciazy ze spodni. :-(
 
NICZKO - mam nadzieję, że jednak zadne przeziębienie Cię nie dopadnie.....teraz nie pora na to :no:

A ja rozstępów nie mam na brzuchu na szczęście......ale za to na nogach...jakaś porażka!!!! Uda....i łydki.....masakra....przecież ja się latem nie rozbiorę...buuuuuuuu :wściekła/y:
 
reklama
A Ja Sie Boje Kurcze Za Pierwszy Razem Sie Tak Nie Balam Jak Teraz.z Jednej Strony Chce Miec To Za Soba A Z Drugiej Moge Byc W Ciazy Jeszcze Miesiac .chyba Popadam W Depresje.
 
reklama
Do góry