reklama

Ciązowe Kłopociki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez Lucyann, 5 Marzec 2008.

1. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczęta proponuje kolejny watek gdzie bedziemy mogły konkrtnie podzielic sie naszymi ciazowymi klopocikami jak mdlosci bole podbrzusza apetyty czy okropne nastroje ....:-)
    ps. mam nadzieje ze wma sie ten pomysl spodoba i zamoment nasz miesiac sie rozbuduje....

2. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    jak to u Was z dolegliwosciami ciazowymi kobietki?

U mnie jak na razie to brak @, wrazliwosc piersi, i (jak na razie) jednodniowe mdlosci.Poza tym troszke mniej mam enerii niz zwykle, a poza tym to wszystkow jak najlepszym porzadku:)

3. reklama
  4. karola000

karola000 mamusia listopadowa 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u mnie się dziś pojawiły mdłości, piersi bolą i są opuchnięte, no i brak miesiączki plus niesamowite zmęczenie.

5. zielono_mi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiec widze,ze podobnie jak u mnie karola. probowalas juz moze czegos przeciwko mdloscia?

6. zielono_mi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    slyszalam, ze dobrze jest zjesc cos przed wstaniem z lozka, krakersa, sucharka itp. Mojej przyjaciolce pomagaly suszone owoce:tak:

dopiero teraz na ten watek trafilam..., jakos umknal mojej uwadze i sama zalozylam podobny. moze mozna byloby oba polaczyc w jeden??

napisalam do Aletki, pewne niebawem sie tym zajmie, jak znajdzie chwilke:tak:

7. karola000

karola000 mamusia listopadowa 2008

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tylko mnie mdliło już po śniadanku:-)

8. zielono_mi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    chyba, ze tak.ale moze naprawde warto cos zjesc wczesniej, a pozniej troszke odczekac do sniadanka. Nie bardz sie sama na tym znam, bo ubylo sie u mnie bez mdlosci i nudnosci, ale jesli mialoby cos pomoc to sprobowac zawsze warto.

9. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Na mdłosci pomaga herbatka Imbirowa:tak:

10. reklama
  11. monik75

monik75 Mama Mai i Oskarka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie :-)
    I u mnie pojawiły się mdłości. Są rano i wieczorem :baffled: Ale i tak się cieszę że są :-D
    Słyszałam że pomaga jedzenie migdałów. Dzisiaj spróbuję zobaczymy czy pomoże.

12. zielono_mi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    probuj monik, jak pomoga bedziemy my wiedzialy co stosowac:tak:

Poleć forum