reklama

Ciązowe Kłopociki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2008' rozpoczęty przez Lucyann, 5 Marzec 2008.

1. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Dziewczęta proponuje kolejny watek gdzie bedziemy mogły konkrtnie podzielic sie naszymi ciazowymi klopocikami jak mdlosci bole podbrzusza apetyty czy okropne nastroje ....:-)
    ps. mam nadzieje ze wma sie ten pomysl spodoba i zamoment nasz miesiac sie rozbuduje....

2. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

jak to u Was z dolegliwosciami ciazowymi kobietki?

U mnie jak na razie to brak @, wrazliwosc piersi, i (jak na razie) jednodniowe mdlosci.Poza tym troszke mniej mam enerii niz zwykle, a poza tym to wszystkow jak najlepszym porzadku:)

3. reklama
  4. karola000

karola000 mamusia listopadowa 2008

u mnie się dziś pojawiły mdłości, piersi bolą i są opuchnięte, no i brak miesiączki plus niesamowite zmęczenie.

5. zielono_mi

wiec widze,ze podobnie jak u mnie karola. probowalas juz moze czegos przeciwko mdloscia?

6. zielono_mi

slyszalam, ze dobrze jest zjesc cos przed wstaniem z lozka, krakersa, sucharka itp. Mojej przyjaciolce pomagaly suszone owoce:tak:

dopiero teraz na ten watek trafilam..., jakos umknal mojej uwadze i sama zalozylam podobny. moze mozna byloby oba polaczyc w jeden??

napisalam do Aletki, pewne niebawem sie tym zajmie, jak znajdzie chwilke:tak:

7. karola000

karola000 mamusia listopadowa 2008

tylko mnie mdliło już po śniadanku:-)

8. zielono_mi

chyba, ze tak.ale moze naprawde warto cos zjesc wczesniej, a pozniej troszke odczekac do sniadanka. Nie bardz sie sama na tym znam, bo ubylo sie u mnie bez mdlosci i nudnosci, ale jesli mialoby cos pomoc to sprobowac zawsze warto.

9. Czarodziejka

Czarodziejka Fanka BB :)

Na mdłosci pomaga herbatka Imbirowa:tak:

10. reklama
  11. monik75

monik75 Mama Mai i Oskarka

Witajcie :-)
    I u mnie pojawiły się mdłości. Są rano i wieczorem :baffled: Ale i tak się cieszę że są :-D
    Słyszałam że pomaga jedzenie migdałów. Dzisiaj spróbuję zobaczymy czy pomoże.

12. zielono_mi

probuj monik, jak pomoga bedziemy my wiedzialy co stosowac:tak:

Poleć forum