reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciązowe Kłopociki

Lucyann

Mama listopad 2006, 2008
Dołączył(a)
29 Maj 2006
Postów
1 805
Miasto
Łódź
Dziewczęta proponuje kolejny watek gdzie bedziemy mogły konkrtnie podzielic sie naszymi ciazowymi klopocikami jak mdlosci bole podbrzusza apetyty czy okropne nastroje ....:-)
ps. mam nadzieje ze wma sie ten pomysl spodoba i zamoment nasz miesiac sie rozbuduje....
 
reklama
jak to u Was z dolegliwosciami ciazowymi kobietki?

U mnie jak na razie to brak @, wrazliwosc piersi, i (jak na razie) jednodniowe mdlosci.Poza tym troszke mniej mam enerii niz zwykle, a poza tym to wszystkow jak najlepszym porzadku:)
 
u mnie się dziś pojawiły mdłości, piersi bolą i są opuchnięte, no i brak miesiączki plus niesamowite zmęczenie.
 
slyszalam, ze dobrze jest zjesc cos przed wstaniem z lozka, krakersa, sucharka itp. Mojej przyjaciolce pomagaly suszone owoce:tak:

dopiero teraz na ten watek trafilam..., jakos umknal mojej uwadze i sama zalozylam podobny. moze mozna byloby oba polaczyc w jeden??

napisalam do Aletki, pewne niebawem sie tym zajmie, jak znajdzie chwilke:tak:
 
chyba, ze tak.ale moze naprawde warto cos zjesc wczesniej, a pozniej troszke odczekac do sniadanka. Nie bardz sie sama na tym znam, bo ubylo sie u mnie bez mdlosci i nudnosci, ale jesli mialoby cos pomoc to sprobowac zawsze warto.
 
Witajcie :-)
I u mnie pojawiły się mdłości. Są rano i wieczorem :baffled: Ale i tak się cieszę że są :-D
Słyszałam że pomaga jedzenie migdałów. Dzisiaj spróbuję zobaczymy czy pomoże.
 
reklama
Do góry