reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

Ja juz ponad 12 tydzien, wiekszosc objawow mi przeszła, ale wrazliwosc na zapachy i mdłosci znowu dają o sobie znac praktycznie codziennie, czasami pobolewa mnie podbrzusze i ostatnio glowa, ale to chyba przez ta pogode :dry:
 
reklama
Ja jestem w 16 tyg.i oprócz okropnych bóli w plecach nie mam innych dolegliwości naszczęście! Moze,któraś z Was mi doradzi jak mam z nimi walczyć?wieczory są najgorsze!:no:
 
Ja mam taki klopocik ze czasem mi sluz poleci ( albo to moze uplawy bo ty jest podobne ) poleci taki jasno zoltawy i tak mi leci taki kolor od czau do czasu a w miedzy czasie leci normalny bialy ktory jak wyschnie jest zolty ale to jest normalne:tak:.Tylko martwi mnie czemu czasem poleci mi taki zoltawy moze ktoras tez tak ma
i pytala swojego gina o to ja go zapytam w poniedzialek .
 
Hmm to chyba normalne, mi tez leci taki gesty bialy sluz, ktory zostawia zolte plamki, a zoltawy chyba raczej tez normalny jest, ale moze tez oznaczac jakas infekcje.
 
A mi chyba powoli mijają dolegliwości ciążowe:tak:Dzisiaj zjadłam normalne śniadanko i nawet dobrze się czuję. Mam nadzieję że wreszcie miną mi rozmowy z wielkim "uchem". I Wam też tego życzę.;-)
 
Witajcie ja do wczoraj to czułam się superowo rzadnych żyganek itp ale wiem że problem to ja dopiero mam przed sobą : całe życie śpię na brzuchu z jaśkiem pod pachą innej pozycji nie uznaję, a tu dziś w nocy kłopociki !! cholera mnie brała usnąć nie mogłam brzuch mnie już ciśnie podłożyłam sobie poduchę troszke lepiej ale co będzie potem ratunku czy ja się nie wyśpie przez najbliższe 5 miesięcy???
Ach i wczoraj cały dzień tak mnie dziwnie brzuch pobolewał ja nie z tych co odrazu dzwonią do lekarza ale troszkę się martwiłam.
A i to sikanie latam do kibelka z 8 razy w nocy :-(
Pozdrawiam i życzę dużo słoneczka na dzisiaj :-)))))
 
Kulofon26 ja śpisz na brzuchu to radzę ci jedna nogę podciagnąć zgietą w górę a drugą prosto...wtedy się tak mocno nie naciska na brzuszek:)

A co do siusiania....ja jaeszcze opycham się arbuzami i wtedy nawet 4 razy chodzę w ciągu 10 minut
 
reklama
hmm spróbuję ale nie wiem czy nie wbiję kolana w żebra mojego Meżulka chyba łóżko trzeba będzie powiększyć bo my oboje do kruszynek nie nalezymy hihihi:-):no:
 
Do góry