reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe Kłopociki

Kulfon nie będzie tak źle...chociaż ja też się skarżę na brak miejsca bo na mojej połówce leżą 3 osobniki, ja, maleństwo i mój pies...a po stronie mego M tylko on. I to się nazywa sprawiedliwość. Jak zasypiam to wyganiam psa z łóżka ale przyuważyłam, że jak już zasypiam mój mężuulek wciska mi naszego jamnika pod kołdrę...chyba zebym nie zmarzła:baffled:
 
reklama
Witajcie wczoraj o 22 i dziś o 8 rano miałam ciśnienie 118/53 puls85 dziś 124/64 85
czy powinnam się niepokoić dotego w momęcie wstawania z łużka przy pierwszych 3 krokach strasznie mnie kłuje w lewej skroni jakby ktos mi igły wbijał.
 
Mi gin powiedział, że trzeba sie do niej zgłosić jak będzie się utrzymywało ciśnienie 140/90. Moim zdaniem masz ciśnienie ok...rano moze trochę niski ten drugi współczynnik. Moze kawe sobie słabiutką zrób.
 
A znacie może jakiś sposób na obniżenie cisnienia ???
Ja to musze męża po ciśnieniomierz wysłać ,żeby zakupił. A wy jakie macie na nadgarstek czy na przedramie ???
 
Jak ostatnio lekarz mierzył mi ciśnienie to miałam 140/90 i powiedział że muszę mierzyć codziennie bo w ciąży to trochę za wysokie. Ale w mojej rodzinie jest nadciśnienie więc to może genetycznie mam trochę wyższe:sorry2:.
Andzia 21 ja mam w domu taki na nadgarstek i choć czasem się zacina to jestem z niego zadowolona. jest prosty w obsłudze;-)
 
Na obniżenie są chyba tylko leki...
Ja mam cisnieniomierz na przedramie ale całkowicie elektroniczny wiec sama sobie mierzę cisnienie.
 
Ratunkuuu !!!!obejrzałam się dziś cała w lusterku sklepowym i o zgrozo mam całe nogi w celulicie nie wiem jak temu zaradzić ponoć zwykłych kremów antycelulitowych stosować nie wolno w ciąży. Macie jakieś sposoby bo zaczynam miec doła . Dość że zaczynam wyglądać jak balonik to dotego pomarszczony!!!
 
6c8ac34a9d
Witajcie, ja miałam tylko jedną dolegliwość baardzo bolały mnie piersi aż do 13 tygodnia, a na zaparcia polecam świeże owoce kiwi, i pić dużo płynów a przede wszystkim wody .
6c8ac34a9d.png
2ff2fcf6e9.png
888f779fe9.png
 
Właściwie to jest jeszcze coś, jestem bardzo senna, po prostu muszę się po południu zdrzemnąć choć na chwilkę,, ale widzę, że większość z Was tak ma...
6c8ac34a9d.png
2ff2fcf6e9.png
888f779fe9.png
 
reklama
Do góry