reklama

Ciążowe "nie"dolegliwości

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez celira, 16 Listopad 2009.

1. celira

celira Fanka BB :)

Wróciłam od lekarza i nie zapomniałam się nawet zapytać o to dziwne mrowienie:-) Lekarz mnie obejrzał, obmacał:-) i stwierdził, że to prawdopodobnie od kręgosłupa, bo mam krzywy (faktycznie mam krzywy i to wiem od dawna). I tak jakoś tłumaczył, że to może uciskać na macicę i stąd to dziwne samopoczucie.
    Ale za to z moją macicą źle. Dostałam Fenoterol na podtrzymanie, bo się kiepsko trzyma wszystko i Clotrimazolum, bo znowu się do mnie grzybek przyplątał:-(

A wy znowu o jedzeniu Głodomorki :)

2. Kkropeczka

Kkropeczka Wdrożona(y)

Oj Celira :( oby Ci pomogły te leki, które dostałaś... Będzie dobrze :)

A właśnie wy tu mówicie, że wam się śledzie przejadły albo ciągle któraś coś o śledziu a ja się wiecznie zastanawiam, co wy w nich takiego widzicie - ani jednego nie zjadłam w czasie ciąży:zawstydzona/y: i ani ani mnie do tego nie ciągnie... jakaś dziwna jestem?:eek:

3. reklama
  4. _Pysia_

_Pysia_ Fanka BB :)

:) bez obaw, sledzie to nie wymóg w ciązy

5. Tygrynka

Tygrynka S i T - :***

mnie dopiero dwa tygodnie temu ruszyły, wszystko przez Pysię jak mi kiedyś w nocy smaka na nie narobiła:-D
    Celirko mam nadzieję, że dojrzysz mój post na głównym wątku, bo też jestem Fenkowa i mam nadzieję, że trochę Cię uspokoję:tak:

czy Was też tak często głowa boli?? robicie coś z tym??

6. Tygrynka

ja dzisiaj apap wzięłam:zawstydzona/y: cały tydzień mnie bolała głowa i już nie mogłam wytrzymać... ale co z tego jak po popołudniowej drzemce znowu zaczęła boleć:eek:

7. Gucha90

Gucha90 Fanka BB :)

Ja ci powiem że głowa też mnie coś boli, ale najgorzej to się czuję jak deszcz pada...wtedy muszę sobie zawsze małą słabą, czarną z mleczkiem walnąć, po niej jakoś takoś dotrwam do wieczora...
    Pewnie to przez ciśnienie, tak samo z tymi bólami głowy...

8. Tygrynka

aaa możliwe o tym nie pomyślałam... a jak ja kawy nie lubię a coli się napiję to będzie tak samo??

9. Gucha90

Kawa podnosi ciśnienie, ale tylko na 2 godziny. Potem spada, ale w sobie człowiek czuje się lepiej. Najlepsza to jest kawa taka zwykła, parzona i to najlepiej z kilkoma kroplami soku z cytryny. A już na pewno nie rozpuszczalna. To podobno najgorsze świństwo
    Ja kawy też nie lubię, dlatego robię z łyżeczki, i dużo mleczka dodaję, spróbuj...:tak:
    Polecam również Anatol kawę, zbożową:tak:

10. reklama
  11. Gucha90

Z colą to nie próbowałam, więc nawet nie wiem. Musiałabyś zapytać lekarza...

12. lucus84

lucus84 Mama Alusia:)

Hey dziewczynki.
    Troszkę poczytałam o waszych dolegliwościach i chyba jednak żadna z was nie ma takich problemów, jak ja. Od jakiegoś tygodnia nie mam czucia w skórze poniżej lewej piersi, mogę się szczypać, drapać i nic:eek: Mój ginekolog twierdzi, że mały naciska na jakiś nerw i stąd brak czucia:confused2:

Poleć forum