reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2014' rozpoczęty przez natkusia, 9 Grudzień 2013.

1. natkusia

natkusia ♥ Synusiowa Mama ♥

A tutaj możemy pisać o naszych
    ciążowych objawach,
    samopoczuciu i o tym co nas boli :-)

Można również się wyżalić ;-)

2. natkusia

Dziewczyny od kilku dni mam zaparcia, które doprowadzają mnie do szewskiej pasji :sorry2:

macie jakieś skuteczne metody oprócz śliwek? :-)

3. reklama
  4. Izis86

Izis86 Fanka BB :)

Podobno może pomóc wypicie rano ciepłej wody z miodem i cytryną. Osobiście nie wiem czy działa, bo piłam ale nie rano :)

5. annank

annank Zaangażowana w BB

Mi pomagały spacery no i słaba kawa, która zawsze na mnie działa :)

6. Ma_Dunia

Ma_Dunia Moderator

Siemię lniane, obręby, dużo warzyw i owoców, dużo płynów.

7. natkusia

O tej wodzie z miodem i cytryną nie słyszałam - spróbuje :tak: od kawy mnie odrzuca..

MADUNIA z tymi otrębami jeszcze spróbuje..

8. Klalalaudia

Klalalaudia Zaciekawiona BB

Mam ten sam problem, ale od zawsze tak mam, więc już się trochę przyzwyczaiłam.
    Mi w ciągu dnia, wieczorem, w nocy, o bardzo różnych porach jest niedobrze, nie żebym wymiotowała, po prostu mnie muli

9. Joanna UK

Joanna UK Aktywna w BB

Woda z miodem, cytryna i lyzeczka oliwy dziala napradwe cuda:D Polecam!! Najlepiej w takich proporcjach:
    1/3 szklanki miodu, dopelnic do polowy szklanki sokiem z cytryny, dodac lyzke stolowa oliwy z oliwek i reszta cieplej wody!! Smaczne, zdrowe i pomaga na zaparcia. A na dodatek jest to naturalny sposob aby wydalic zlogi odkladajace sie w jelitach. Super sprawa!

10. reklama
  11. Joanna UK

Joanna UK Aktywna w BB

Klalalaudia- Mam to samo! Do tego jestem glodna, chce cos zjesc a w polowie posilku robi mi sie niedobrze i z dalszego jedzenia nic! Ale to chyba dobrze? Hormony dzialaja:)

12. Izis86

Izis86 Fanka BB :)

A czy objawem może być podniesiona temperatura tak do 37, i jeszcze dreszcze ? :/

Poleć forum