reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Dołączył(a)
15 Sierpień 2011
Postów
4 979
Miasto
Śląsk
A tutaj możemy pisać o naszych
ciążowych objawach,
samopoczuciu i o tym co nas boli :-)

Można również się wyżalić ;-)


 
reklama
Dziewczyny od kilku dni mam zaparcia, które doprowadzają mnie do szewskiej pasji :sorry2:

macie jakieś skuteczne metody oprócz śliwek? :-)
 
Podobno może pomóc wypicie rano ciepłej wody z miodem i cytryną. Osobiście nie wiem czy działa, bo piłam ale nie rano :)
 
O tej wodzie z miodem i cytryną nie słyszałam - spróbuje :tak: od kawy mnie odrzuca..

MADUNIA z tymi otrębami jeszcze spróbuje..
 
Mam ten sam problem, ale od zawsze tak mam, więc już się trochę przyzwyczaiłam.
Mi w ciągu dnia, wieczorem, w nocy, o bardzo różnych porach jest niedobrze, nie żebym wymiotowała, po prostu mnie muli
 
Woda z miodem, cytryna i lyzeczka oliwy dziala napradwe cuda:D Polecam!! Najlepiej w takich proporcjach:
1/3 szklanki miodu, dopelnic do polowy szklanki sokiem z cytryny, dodac lyzke stolowa oliwy z oliwek i reszta cieplej wody!! Smaczne, zdrowe i pomaga na zaparcia. A na dodatek jest to naturalny sposob aby wydalic zlogi odkladajace sie w jelitach. Super sprawa!
 
Mam ten sam problem, ale od zawsze tak mam, więc już się trochę przyzwyczaiłam.
Mi w ciągu dnia, wieczorem, w nocy, o bardzo różnych porach jest niedobrze, nie żebym wymiotowała, po prostu mnie muli

Klalalaudia- Mam to samo! Do tego jestem glodna, chce cos zjesc a w polowie posilku robi mi sie niedobrze i z dalszego jedzenia nic! Ale to chyba dobrze? Hormony dzialaja:)
 
reklama
Do góry