reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej na zmiany jakie w nim zachodzą. Ja miałam podobną sytuację, na samym początku ciąży miałam gorączkę, dreszcze, objawy grypy czy przeziębienia (jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży). Nie wiem czy te objawy wynikły z osłabienia organizmu związanego z ciążą. Trwało to kilka dni i na szczęście zwalczyłam domowymi sposobami. Wszystko w ciąży jest możliwe.
 
reklama
Dokładnie tak samo mam.. raz dreszcze raz sie poce ale to zupelnie normalne. Nim dowiedzialam sie o ciazy takze myslalam, ze jestem chora i do tego, ze wysiada mi watroba bo tak bolalo, ale jak sie okazalo to nie ona ;p

Co do samopoczucia, od 4 dni wymiotuje dalej niz widze. Caly czas jest mi niedobrze, wszystko smierdzi, czasami cos pobolewa, jestem zmeczona, potworne zawroty glowy plus te poty i dreszcze. Staram sie myslec pozytywnie, w ciazy z cora czulam sie podobnie i mowiono, ze to dobrze. W ciazy, ktora stracilam zero objawow tak wiec to dodaje nadziei. Za to zero bolu piersi :eek:
 
IZIS ja mam normalną temp ciała ok 36,5 a teraz w ciąży ciągle utrzymuje mi się na poziomie 37. Co do dreszczy to nie wiem ale tak jak dziewczyny napisały - każdy organizm reaguje inaczej :tak:
 
U mnie właściwie bez objawów... nie licząc tkliwości piersi...
niestety mój mąż nie rozumie, że mimo wszystko nie powinnam dźwigać synka w takim stanie.... wczoraj do późna byłam sama i się nanosiłam, wiecie a to z łóżka, a to na krzesełko, a to zmiana pieluszki i wieczorem byłam tak zmęczona i w sumie pobolewało mnie podbrzusze ;/ a ten i tak nie kuma
 
To normalne, że temperatura ciała jest podwyższona. Dopiero gdy na dobre wytworzy się łożysko, to.zaczyna wracać do normalnego poziomu.
Mnie jest niedobrze, czasem kręci mi się w głowie i jestem senna.
Od 2 dni nie mam mdłości i oczywiście zaczęła się martwić. Już wolałabym źle się czuć, byłanym wtedy spokojniejsza.
 
Kahaka, dzis mam to samo, malo wymiotuje porownywalnie do ostatnich dni i panikuje, ze bata leci czy cos ;/ Jeszcze plecy bolec zaczely i szarpie w jajnikach. Musimy starac sie myslec pozytywnie ale to na prawde ciezkie :(
 
Dziewczyny nie panikować !! Ja wiem, że to jest trudne (sama wiem po sobie :confused2:) ale trzeba myśleć pozytywnie - wyjścia nie ma :tak:

AFJA nakopać do doopki Twojemu mężowi :wściekła/y: porozmawiaj z nim, że nie możesz dźwigać i koniec kropka.. nie przemęczaj się :*
 
W obu ciążach miałam podobnie - gdy było mi niedobrze modliłam się żeby jak najszybciej minęło tych 9 miesięcy. Ale gdy mdłości mijały - modliłam się zeby wróciły bo to znak że na pewno coś jest nie - tak. Taka już nasza przewrotna natura :) Cierpliwości życzę i... mimo wszystko BEZ MDŁOŚCI!!!
 
reklama
Dokladnie :)

A mnie wczoraj pokaralo chyba za to marudzenie, jak tylko zlazlam z BB sie zaczelo i meczy do dzis.. Obawiam sie niepowsciagliwych wymiotow, mialam to z cora.. Wczoraj wskok na wage i 2,5kg mniej ;/ Mam nadzieje, ze w poniedzialek wyniki krwi beda w miare. Dostalam tez leki antywymiotne od lekarza, jeszcze leza w aptece, nie mam odwagi ich wziac..
O wlasnie, cosik (.)(.) ruszyly :szok:
 
Do góry