reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe objawy, bolączki i samopoczucie

Szybko Ci zleci...mi ten miesiąc jakoś szybko leci właśnie. Tylko, że nic się nie dzieje co by na poród wskazywało hehe

Ja już jakiś czas jestem mocno słaba, też jakby chora :)

I mam pytanie. Od jakiegoś hmm tygodnia może strasznie się pocę w czasie snu. Ma może tak ktoś ? Bo nie wiem, czy to kwestia osłabienia, czy czego :)
 
reklama
u nas to samo :-D
jasio smarka albo idzie spac do drugiego pokoju,a ja mam okna otwarte,przeciąg i jeszcze wiatrak,bo tak mi gorąco. niezaleznie od pogody na dworze.
 
Hmmm....K. ostatnioo też coś na katar narzekał...dałyście mi do myślenia :-D hehehe no cóż, trudy ciąży można powiedzieć :-p
 
No to u mnie to samo, ja całe życie zmarzlak, teraz ciągle mi gorąco, ja śpię prawie nago ( krótki t-shirt i majtochy) z rąbkiem letniej kołdry pod głową, ewentulanie międzu nogami, co by nogi sie nie kleily:-D, a mój szanowny małżonek, przykryty po sam nos kołdrą z pierza :szok:. Może dlatego nie ma kataru.:happy2:
 
Ostatnia edycja:
U mnie to samo, ale to ponoć dlatego, że serducho pompuje 2x wiecej krwi, dla nas i dla maluszka.
 
U mnie jest to samo. Ja śpię pod kocem i przy otwartm oknie i mimo wszystko mi gorąco. Mąż ma dość grubą kołdrę i od dwóch dni narzeka,że przeziębienie go bierze. Na szczęście nie wpadł na to,żebby okno zamknąć;-)
 
Mi też jest non stop gorąco, a już o nogach to nie wspomnę (tzn stopach)- mam ciągle spocone bleeeeeeee :baffled:.
 
Wszystkei widze mamy to samo ;) mnie tez masakrycznie gorąco w nocy o poceniu w czasie snu nie wspominając...wiatrak chodzi non stop, okna pootwierane, nawet już sie koldra nie przykrywam, śpie bez, albo pod prześcieradłem a przed ciazą zawsze spalam jak to mój M mówi w kokonie :)... gdzieś tez niedawno przeczytałam że zwiększone pocenie się w nocy w czasie snu jest jednym z objawów zbliżającego się porodu, ale ile w tym prawdy to nie wiem :confused:
 
reklama
Do góry