reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe stylizacje ;)

Całkiem fajne stylizacje. Ja do tego poleciłabym jeszcze sukienkę, na wzór takiej jaką ja teraz często zakładam. Luźna, z miękkiego materiału. Kołnierzyk, długi rękaw zakończony mankietem. Jest odcięta pod biustem i dzięki temu brzuszek ładnie się w niej prezentuje. Motyw kwiatowy na ciemnym tle super pasuje w okresie jesienno-zimowym. Tę kupiłam na stronie internetowej sklepu Cross Jeans.
 
reklama
Całkiem fajne stylizacje. Dodałabym jeszcze do tego sukienkę, którą ja teraz często zakładam. Jest krótka ale ma luźny krój. Ma długie rękawki zakończone mankietem. Kołnierzyk . Zapinana jest na guziki. I co w niej najfajniejsze jest odcinana pod biustem dlatego też brzuszek ładnie się w niej prezentuje. Ma ciemny kolor z kwiatowym printem. Nadaje się idealnie na teraz- 0kres jesienno-zimowy.
 

Załączniki

  • 92161_020_cross_jeans_null_1.jpg
    92161_020_cross_jeans_null_1.jpg
    1,9 KB · Wyświetleń: 21
Do góry