reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciążowe ubranka....

Tatoonie

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Lipiec 2005
Postów
79
Miasto
Poznań
Chyba mam dziś jakiś dzień na pisanie.... ;D
pochodziłam po mieście, konkretnie po sklepach z odzieżą ciążową, ceny!!!! troszkę przesadzają z nimi, ale ja znalazłam wyjście z sytuacji, nawet bardzo tanie! ostatnio weszłam do ciucholandu, i niby przez przypadek zapytałam się o ubranka ciążowe. Okazuje się, że można dostać i to bardzo ładne za naprawdę śmieszne pieniądze! Jak będziecie miały czas i ochotę to pobuszujcie sobie po takich sklepikach....

Pozdrawiam,
 
reklama
No to może i ja zajrzę. Zamierzałam jutro pierwszy raz udac się do sklepu ciążowego ( bo ja jestem z lutowych mam, więc brzunio zaczął sie niedawno powiększać). Jeśli ceny tez mnie przerażą - to do ciuchlandu. tylko ja nigdy nie umialam tam nic znaleźć :(
 
naprawdę warto, a poza tym wiele z tych ciuszków można sobie później poprzerabiać no i jest pewność, że nie spotkasz połowy miasta w tej samej bluzce, którą właśnie masz na sobie.... heheheh
 
Dziewczynki ostatnio w H&M wynalazłam fajne rzeczy ciążowe na wieszakach z przecenami
ale trzeba uważnie szukać bo większość niestety jest nieprzeceniona
ale ja np rybaczki kupiłam za 49 zł po przecenie wiec da sie przeżyć!!
 
z tym, że rybaczki długo nie ponosisz. Ja część ciuszków kupiłam a część uszyła mi siostra...ale niestety nie pochodziłam sobie w nich bo od 24 tyg moim jedynem strojem była koszula szpitalna ;) .....tak zazdroszcze brzuchatką jak widzę w fajnych ciuszkach ciążowych
 
No ja wiem ze do końca lata blisko ale dżinsy które kupiłam leżą w szafie bo u nas upały niemiłosierne
i mam dość noszę spódniczki w rozmiarze 42 bo takie wchodzą na moj brzuchol
aha w New Yorkerze kupiłam fajne bluzki - przecenione letnie za 30zł -40zł w rozmiarze L, XL w ramionach ładnie dopasowane a na brzusio mają
masę miejsca naprawde polecam chociaz nieciążowe to pasują super!!
 
Mama mi wynalazła dzinsy na ciążę w ciucholandzie-jakieś 20 zł- z wszytym materiałem na brzuszek-są super. A dzisiaj kupiłam materiał na bluzkę taką zakladaną-kopertówkę-na sznurek,że będzie pasowała całą ciążę. Dałam 42 zł i babcia uszyje. A u nas taka bluzka 86 zł kosztuje. Szycie się opłaca!
 
No ja tez bym babcie poprosiła bo potrafi szyc ale niestety jest po operacji i nie chce jej nadwyrężać
wiec musze sie sama zaopatrywać ale np. bluzeczki ze stretchem raczej trudno sie szyje bo ponoć nici muszą być elastyczne!!

Fajnie że macie takie możliwości ja musze kupować!!!
 
reklama
Dziewczyny a jak u was z bielizna dokladnie z majtkami bo mnie w kazdych normalnych majtasach jest niewygodnie musialabym miec chyba takie reformy:) pod sam biust:) macie jakies propozycje.
Ogladalam kiedys takie wysokie ale to wszystko sciagajace a ja wolalabym cos z czystej bawelny :)
Teraz ide ogladac cos na allegro :)
 
Do góry