reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

Bloodykiss

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2017
Postów
740
Może w tym temacie będziemy pokazywać/pisać co już kupiłyśmy? Jeszcze mamy trochę czasu, ale mi coraz trudniej nad sobą zapanować :D
Korzystając z okazji, że wybrałam się do Lidla po imbir zakupiłam ciążowe legginsy. Pewnie będę już w Polsce jak będą na mnie pasowały, ale zawsze się przydadzą (no chyba, że okażą się za ciasne zanim brzuch je wypełni) :)

 
reklama
Może w tym temacie będziemy pokazywać/pisać co już kupiłyśmy? Jeszcze mamy trochę czasu, ale mi coraz trudniej nad sobą zapanować :D
Korzystając z okazji, że wybrałam się do Lidla po imbir zakupiłam ciążowe legginsy. Pewnie będę już w Polsce jak będą na mnie pasowały, ale zawsze się przydadzą (no chyba, że okażą się za ciasne zanim brzuch je wypełni) :)

W Lidlu mają zawyżone rozmiary
 
A ja zabrałam się dziś z mamą do centrum handlowego i poszłam do pepco po sportowe staniki. Oczywiście wycofane chyba i ani jednego nie było:/ Za to kupiłam spodnie (29zł) z panelami bocznymi z gumki - mam nadzieję że starczą mi do dość późnej ciąży bo się rozciągają w brzuchu na maxa (odginają w dól pod brzuchem). Wzięłam też fajny, ciepły szal-"koc" (25zł)( do uzupełniania luki w kurtce:D ) i super miły sweter (49zł) sięgający przed kolano i z miejscem na arbuza ;) Kolor trochę lipa bo łosoś ... ale jaki milutki i włochaty! :)

Ładnie zaszalałaś :) ja dziś znów gorzej się czułam i dzień spędzony na kanapie... Ale sportowe staniki polecam, mega wygoda i w końcu można normalnie spać w nocy :D
 
reklama
Do góry