reklama

Ciążowe zakupy

Temat na forum 'Grudniowe mamy 2018' rozpoczęty przez Julianna_Szcz, 8 Maj 2018.

1. Julianna_Szcz

Julianna_Szcz Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Chwalmy się tutaj swoimi nabytkami, może linkami do ciekawych promocji itd :) :)

2. Anet23

Anet23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    No to jeszcze raz :)
    Polecam taka poduszke rogal spi sie baardzo dobrze na niej :) mam po poprzedniej ciazy i nawet czasem maz mi ja kradl :D jak sie dzidzius urodzi to sluzy tez do karmienia i dzidzi na niej moze lezec :)

3. reklama
  4. urs

urs Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ooo, ja wlasnie szukam poduszki, tylko znalazlam takie bardziej w literke C. U mnie problemy z kregoslupem sie czasami odzywaja i musze miec cos naprawde porzadnego, co tez podtrzyma plecy. Myslisz, ze taka by wystarczyla?

5. Anet23

Anet23 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Hmm ona jest dosc miekka, ja w sumie lubie ja miec miedzy nogami pozniej pod brzuch i pod glowa tylko czasem mam ja z tylu siebie :) ale te wlasnie w literke c na zdjeciu wygladaja na twardsze ale czy znowu lepiej sie na nich spi to nie wiem :)

6. Dagaa11

Dagaa11 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Noo ja mysle, ze w przyszlym miesiacu kupie. Ta poduszka to bylo moje wybawienie w ciazy :D

7. HappyElephant

HappyElephant Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trochę na to wcześnie, ale mówicie o poduszkach, więc ja polecam taką poduszkę do karmienia:

Widziałam na Aliexpress, ja kupiłam na eBay. Wyszukać można na przykład pod „adjustable breastfeeding pillow”. Kupiłam, gdy młody dobijał dwóch miesięcy, i właściwie uratowała nam karmienie, bo skomplikowane konstrukcje z poduszek i rogali mnie wykańczały i zniechęcały. Używaliśmy mniej więcej do roczku i posłuży drugiemu dziecku. Warta każdego pensa :)

• Lubię to Lubię to x 2
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  8. MatiMar

MatiMar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam taką w kształcie litery C I jest extra w ciąży naprawdę się dobrze z nią spało. Mój mąż gadał wszystkim że śpię w pontonie:D:D ha ha ha!!! I że nie chce się już do niego przytulać ale co ja na to mogłam jak z tą podusia było mi mega wygodnie ;)

9. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja tez mialam ta w ksztalcie litery C i byla CU-DO-WNA :D i pozniej pomagala przy karmieniu :)

10. reklama
  11. urs

urs Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A skad mialyscie te „C”?
    Okropny rozstrzal cenowy widze w sklepach i zastanawiam sie z czego to wynika

12. Dagaa11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mialam ze Smyka, placilam za nia jakos 150zl, ale to bylo 8 lat temu. Teraz pewnie kupie z allegro :)

Poleć forum