reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowe zakupy

reklama
Dobrze, że nawilża itp. Po dwóch ciażach mam jeden rozstęp, i to pojawił się miesiąc po porodzie ;)
Zazdroszcze! Ja po jednej ciazy mam rozstep na rozstepie! Ale to przez to, ze nie rownomiernie tylam. Byly miesiace, zw przytylam 1 kg, a kiedys przez miesiav wywalilo mi 6 kg na plusie :) i wtedy mnie zasypał rozstepami. Mam nadzieje, ze teraz skora jest juz "przyzwyczajona" do ciazy i nowe sie nie pojawią :(
 
No to zaczynamy zakupy i zbieranine :)
Screenshot_20180524-185246.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180524-185246.jpg
    Screenshot_20180524-185246.jpg
    52 KB · Wyświetleń: 650
Ja jak narazie jestem zadowolona. Wiadomo, jeszcze za szybko na rozstepy, ale fajnie nawilza i szybko sie wchlania- a to u mnie mega wielki plus :)
Lepiej zapobiegać niz leczyć[emoji23] tez kupie, mimo ze u mnie juz po jablkach[emoji23] mam sporo po poprzednich ciazach [emoji33]
 
Ja z młodym użyłam jedna duża ale mal chce mieć do wózka :)
Oliwke będę też używać na brzuszek swój hihihi xD a chusteczek zaczniemy kupować więcej po 16tc :)
 
reklama
U mnie przy drugim dziecku ten maly sudocrem jeszcze nie caly poszedl a mala ma prawie 2 lata : z oliwka to samo :) a chusteczki nawilzone masakra to na codzien i do wszystkiego :D
My dalej kupujemy chusteczki nawilzone :D sie przyzwyczailam do nich czy raczki wytrzec czy torebke czy ubranko buty wszystko :D teraz to tira chyba bede zamawiac z chusteczkami hehe
 
Do góry