reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Carmella

Mama Marcela :)
Dołączył(a)
28 Październik 2010
Postów
668
Miasto
Okolice ZG
hej:) postanowiłam założyć temat na temat zakupów;)co już macie? co kupiłyście?
ja kupiłam sobie na allegro leginsy ciążowe,(czekam na dostawę),
miękki stanik, a dla dzidziusia
2 pary body z krotkim i dlugim rekawem,
sliniaczek nieprzemakalny
2 pary skarpetek
cienka czapeczka
papcie! w misie:D
i z allegro
3 sztuki pajacykow 56
3 sztuki chyba 64 i czekam wlasnie na pajacyki:)
dodatkowo moj kupil ostatnio jakas gazete z plyta pszczolka maja:D
tam byla próbka kremu do twarzy ziajka:)
u ginekologa dostalam jakis zestaw powitalny dla ciezarnych, plytka, poradniki i probra kremu nivea baby na odparzenia:) a wy?
 
reklama
wow to sporo już kupiłaś..:szok:
No ja powiem szczerze dla dzidzi jeszcze nic.. dużo rzeczy mam po synku więc pewnie się przydadzą będę musiała je tylko wykopać z piwnicy :). sama zaś zamówiłam dla siebie spodnie ciążowe na allegro :)
 
właśnie, piwnica.. w piwnicy w domu mojej matki mam chyba tonę zabawek...i książek:) na tym zaoszczędzę, a ile prania będzie:D
niedługo chcę jeszcze kupić fotelik, wanienkę i łóżeczko:) jestem zakupoholiczką:D ale wszystko z rozsądkiem;)))
 
ja kupiłam dla siebie jak narazie tylko pas ciążowy, a dla Maleństwa pobuszowałam troszkę w lumpeksie i kupiłam kilka bodziaczków, 3 czapeczki, 2 sukienki( choc pewnie i tak sie nie przydadza:)), dwie bluzeczki:) duzo ubran mam po Stasiu, tak samo jak wanienke, fotelik samochodowy z bazą, leżaczek, hustawke, mate edukacyjną, mate monitorującą oddech z elektroniczną nianią, dwa nosidła, zabawki dla maluszków:) tak wiec duża czesc wydatkow nie bedzie mnie juz dotyczyła:) mam takze wozek ale w tej kwestii jeszcze nie wiem co zrobic, czy dokupic przystawke, czy nowy wozek. Jakakolwiek podejme decyzje to na pewno kupie wózek parasolke chicco taka od zera poniewaz kosztuje jedyne 350zł jest sliczna, nadaje sie dla noworodka, a przyda mi sie kiedy rodzice zabiorą Stasie do siebie na weekend, czy na wakacje, a ja zostane tylko z jednym dzieckiem.
 
czesc dziewczyny!!! no ja jeszcze nic nie kupilam i nie mam w planach zadnych zakupow. jestem z pierwszym dzieckiem w ciazy. z mezem staralismy sie o nie 2 lata. nie kupujemy nic bo to jest dopiero 9 tydzien i nie chcemy zapeszac. jestesmy dobrej mysli ale wkoncu wszystko sie moze zdazyc. mysle ze moje pierwsze zakupy poczekam jeszcze kilka tygodni. mysle ze grudzien bedzie dobrym miesiacem na malutkie ale to naprawde malutkie zakupy.
 
witam
ja jak narazie dla nowego malusza nie kupilam jeszcze nic.. i zapewne nic nie kupie do momentu poznania plci dziecka...dla dziewczsynki mam praktycznie wszytsko i to w bardzo dobrym stanie po mojej corci . teraz mam przeczucie ze bedzie chlopiec i jak moje przeczucia sie potwierza to wtedy powoli cos bede kupowacale nie zawiele bo duzo ubranek jest unisex i bedzie ok. lozeczko mam, fotelik, mate , lezaczek, hustawke, krzeselko do karmienia , wozek tez mam ale chciala bym go zmienic ( nie wiem co moj M na to powie)wozek jest typowo miejscki ma male kolka a teraz mieszkamy na wsi i nie brdzo sie sprawdza, ciezko sie go prowadzi...ale jeszcze sie zastanowie
 
no ja wlasnie kupuje unisex:) hhe dobrze macie, że po poprzednich dzieciach wszystko jest:)
chcialabym jakos w tym lub nastepnym miesiacu juz wszystko miec:) przegladam te listy wyprawek i wydaje mi sie, ze wiekszosc jest niepotrzebna lub przesadzona.. wolę kupic podstawowe rzeczy, najpotrzebniejsze...
 
Ja jako wielodzietna mam wlasciwie wszystko tony ubranek i po dziewczynce i po chlopakach, lozeczko (tylko materac dokupic), wozek, fotelik samochodowy, nianie.
Musze kupic lezaczek, krzeselko i wanienke bo po 3 dzieci nie wytrzymaly proby :-D ale spokojnie bede polowac na okazje bo oprocz wanienki reszta rzeczy nie nadaje sie tak zaraz po urodzeniu :-)
Ciuchy ciazowe tez mam i to akurat na sezon zimowy bo wszystkie dzieci rodzilam w podobnym terinie :-)
 
a zapomnialam napisac ze kupilam sobie spodnie ciazowe uzywane, w jednych juz chodze a drugie sa jeszcze duzo za duze. ja niestety nie mam ubran ciazowych po porzedniej ciazy bo teraz bede chodzic z brzuchem cala zime a poprzednio chodzila cale lato
 
reklama
ja poki co tez nic nie kupiłam i póki nie bede wiedziec jaka płec i kiedy bede miała wiekszą pewnosc ze dzidzia ma sie dobrze, ze jest silna nie zamierzam nic kupowac. Narazie jak dla mnei jest za wczesnie , moze dlatego ze jedna ciaze straciłam.
 
Do góry