reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Dusia jak byś kupowała parasolkę to zwróć uwagę na rozkładane siedzisko i automatyczna regulację nie taka na tasiemkę fajną ma synowa (ale malutką) 4baby i znajoma coneco (chyba tak sie pisze) ona ma duże koła i składany pałąk.Ja mam m&p w sumie nie zła ale regulacja na taśmie utrudnia życie ,a tak to dość lekka i fajnie się prowadzi to parasolka ale mało jej używam.
 
reklama
Dusia ja mam taką Spacer Caretero - wózki spacerowe i jestem zadowolona ;) najlepiej jak sie przejdziesz do sklepu z Olą i się poprzymierzacie bo uwierz mi tak najlepiej ;) zobaczysz czy Ola ma duzo miejsca i czy łatwo ci sie podbija pod krawężniki ;) bo mi wiele sie podobało w necie a na zywo okazało się że albo mały miał mało miejsca albo dla mnie były za wysoko rączki itp. więc jedź poogladaj na zywo ;)
 
ja ogladałam spacerówke taka WÓZEK SPACEROWY ESPIRO METRO 2013 PARASOL+KOCYK (3327682783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jest fajana, lekka, bardzo zwrotna. Ola miała w niej duzo miejsca, fajnie sie składa i przede wszystkim na chodniku nie stuka mocno, rama aluminiowa.
Jeszcze ogladałam ten BABY DESIGN WÓZEK SPACERÓWKA SPRINT +PARASOL+KOC (3327682807) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tez sie fajnie jezdziło, ma pojemy kosz na zakupy, jest zwrotna, ale składa sie w pół i przez to zajmuje wiecej miejsca w bagazniku.
 
reklama
Ja w ostatnim czasie zakupiłam mebelki do pokoju mojego dzieciaczka ;) Zdecydowałam się na to studio: Meble Szczecin - znalazłam tam właśnie takie mebelki o jakie mi chodziło. Czyli dobrej jakości w jasnych, pastelowych kolorach.
 
Do góry