Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No i dobrze, tez bym wybrała beżowy a tata niech się angażujehahaha u mnie ostatecznie też beżowy i tatuś płaci![]()




) i teraz wystarczy,ze z 50/40e zejda na 5-10e i juz beda w moim posiadaniu,bez ponownego ich przymierzania w wielkim ferworze wyprzedazy i glupich kwok co sie bija o markowe ciuchy ;-)
Super wygodne i nie cisna.Chociaz i w dwoch parach jeansow,ciut wiekszych tez chodze.(w okresie chudniecia kupowalam i tak mam rozbieznosc 6-8rozmiarow,wiec mam co wybierac,a nic sie nie marnuje,bo wszystkie super uzyte i kosztowaly grosze).