Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Pajacyk śliczny, ja lubię białe pajacyki misie albo brązowe misie. Ta krówka tez mnie urzekła.To ja też popieram Wasze zdanie .
Jakiś pajacyk fajny z uszkami jeszcze przejdzie,bo niektóre są naprawdę śliczne ,ale bajkowo to już nie trawię.
Mi się kojarzy z balem sylwestrowym i przebieraniem dzieci w przedszkolu..
Mojemu coś takiego się ubzdurało na wyjście ze szpitala coś w tym stylu ;-)
BABY C * pajacyk polar z kapturkiem 3-6M* 62/68cm (1974084213) - Aukcje internetowe Allegro
no to jeszcze ujdzie ,bo dość sympatyczne jest i te uszy tak się w oczy nie rzucają ;-):-):-)
A do mnie dziś dotarła przesyłka z kompletem do łóżeczka .
Jest cudny ,bo mega super materiał .
Naprawdę świetny gatunkowo i powinien długo służyć .
Ja uwielbiam te milutkie pluszowe pajacyki zimowe i V tez sie w nich najlepiej czula i w tym roku tez pluszowki sa,ale zrobione przeze mnie :-)

Fiore ja też jestem ciekawa?Ja uwielbiam te milutkie pluszowe pajacyki zimowe i V tez sie w nich najlepiej czula i w tym roku tez pluszowki sa,ale zrobione przeze mnie :-)