reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

Nie znam sie na fotelikach ale kazdemu dziecku teraz ciasno w fotelu w kurtce czy kombinezonie.
TRzeba przeczekac zime i ja planuje kupic nowy fotel ok roku Mii, tymbardziej ze ona jeszcze nie siedzi wiec nie ma opcji na wiekszy fotelik.
 
reklama
a tu zestaw naszych bajkowych stworków itd KUGELA zamknij oczy!!:-D:-D
Oliś z autkami na klacie, na drugim zdjęciu widać moją piżamkę z Minnie no i mały w moich kapciach HK:-D

2012-11-23 10.57.48.jpg 2012-11-23 10.08.43.jpg 2012-10-07 11.25.20.jpg
 
Martusia- cudne zdjecia!!! :tak:

Kugela
wstyd sie przyznac ale my juz zakupilismy ta kolejke drewniana- w aldi süd - bylismy akurat w darmstadt- troche sobe poczeka :tak:
 
Dziewczyny ma któraś link do piankowej maty, którą As wrzucała? Jakoś nie mogę go znaleźć a chciałabym się przyjrzeć bo obleciałam już 4 tesca w Łodzi i nigdzie nie ma tych puzzli. Zostało mi jeszcze jedno ale w drugim końcu miasta i zupełnie nie po drodze gdziekolwiek.
Tu masz puzzle sensoryczne
Puzzle piankowe - Misie duże :: Swiat-zabawek.pl
a tu gładkie
Puzzle piankowe - Roślinki :: Swiat-zabawek.pl

Jak chcesz jednokolorowe duże maty z puzzli to kupisz w każdym sportowym sklepie ;-)

A ja tak już w temacie świątecznym :-p Chcę małemu jakieś klocki kupić i tak się zastanawiam czy jest sens z bajerami typu GARNUSZEK NA KLOCUSZEK KLOCKI FISHER PRICE K0428 (2789448259) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. (swoją drogą, nazwa tej zabawki jest najidiotyczniejszą nazwą jaką mogli wymyślić! :-p) czy lepiej się nie wygłupiać i coś prostego tego typu Pierwsze klocki Fisher Price K7167 PROMOCJA! (2796440731) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Macie jakieś doświadczenie z tego typu klockami?
Osobiście polecam garnuszek ,bo dla takiego szkraba jest o wiele ciekawszy i ma więcej rzeczy do odkrycia.
Nasze maluchy są na etapie integrowania zmysłów i czym więcej melodyjek,światełek i kombinacji tym ta integracja jest lepsza;-)

Ja zakupilam malej moze troche na wyrost takie pchadlo....
FISHER PRICE 3w1 Wózek, chodzik pchacz z pozytywką
A synek dostanie autka...zmieniajace kolor....
też planuję kupić na gwiazdkę :-D

na sorter nasze maluchy są jeszcze za małe.Na tym etapie dziecko będzie wysypywało klocki z pudełka lub wrzucało do środka jak sorter jest otwarty

Yolanta, na szybko znalazlam takie cos:
DREWNIANE PUDEŁKO PAŁNE ZABAWY - TOY BOX (2754763848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ale wczesniej szukalam to bylo tez duzo innych, prostszych i tanszych. mialam nawet w obserwowanych na allegro ale mi juz zniknely. jak znajde jeszcze tamte to wrzuce

no wlasnie - sorter, tego slowa mi brakowalo :) te co wrzucila suse bardzo fajne. ogolnie z tej firmy bardzo mi sie klocki podobaja

EICHHORN Edukacyjna KOSTKA Sorter KSZTAŁTY 13 el (2780270095) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ten sorter pierwszy jest fajniejszy ,bo ma więcej elementów do kombinowania ;-):-):-)

Ja dla swojej kupiłam jak do tej pory książeczkę FP
Fisher Price Książeczka Przyjaciele Szczeniaka (2671245999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
uczoną słuchaweczkę
Uczona Słuchaweczka - Fisher Price - Zabawki edukacyjne dla dzieci sklep - Edukraina.pl
Żyrafę
Fp Żyrafa Pełna Klocków *mat3953 | Fisher Price | Hurtownia Zabawek Toys - Lublin
FP AKTYWNE KLOCKI 3
i walec ,który zamienia się w bączka
FISHER PRICE MUZYCZNY WALEC DO RACZKOWANIA W9862 - cena już od 75 zł
na razie jej wystarczy
 
Martusia Oli ślicznie wygląda . Myszka słodka ale nie dla nas no chyba ,że jeszcze nam świętego Mikołaja znajdziesz:-) do zasponsorowania .A to nasz nabytek ale piłek jednak będzie trzeba dokupić tak uznał pan i władca ,ojciec rodzący M:tak:200 piłek to dla jego córci za mało100_1268.jpg
 
AS - Ty uwazasz, ze te plastikowo-elektroniczne zabawki sa dobre dla maluszkow? Mnie sie zawsze wydawalo, ze one sa zbyt kolorowe i glosne, rozpraszaja, nie ucza kreatywnosci, slowem, ze maja same wady a zadnych zalet ;-)Jestem ciekawa innego punktu widzenia :tak:
 
reklama
My fotelik już kupiliśmy, z regulowanym oparciem... Co do zabawek dzisiaj chcę wybyć do Tesco - upatrzyliśmy tam ostatnio małemu taką fajną ośmiornicę Lamaze bodajże (ma już jedna tej firmy - Lamaze, Ośmiornica - pirat, zawieszka - RC2 - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com ) a teraz chcemy mu dokupić taką LAMAZE Muzyczna OŚMIORNICA OŚMIONUTKA Gra * 27027 (2760241146) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - a, że w Tesco mają fajną promocję i zwracają w bonie pół ceny za zakup zabawek, to Krzyś dostanie fajny prezent :)
 
Do góry