reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

no mi sie isofixy podobaja :-) Sa drozsze ale jakos wydaja mi sie bardziej wiarygodne niz obwiazywanie fotelika pasem :tak:(mankamentem jest ich cena :baffled:)
 
reklama
isofixy sa super no ale cena jest wysoka jak dla mnie za bardzo wysoka, a poza tym ja jeżdze sporadycznie bo tautaj mam wmiare blisko wszedzie wiec nie jest zle, fotelik nam potrzebny jak jedziemy do tesciów a to raz w miesiacu albo rzadziej, jakos tam nie lubimy jeżdzic i czasami po miescie cos załatwic jak pada deszcz
 
aga no własnie krzesełko swietne

własnie przegladam gazetke z reala i tam sa pampersy w promocji ale sa jakies pampers activ baby pants co to za pieluszki? sa rózowe i zielone?
no i chusteczki nawilzane sa pampersa za 26,95
szkoda ze nie ma u mnie reala
 
Pieszczoszka tych pampersów to sa małe paczki i wydaje mi sie ze te kolory to tylko wersja dla dziewczynki badz chlopca a nie unisex ja te tradycyjne zwykłe. ale moze sie myle
 
Olisiaa a do kiedy ta oferta? Bo ja mam właśnie realowską gazetkę przed sobą i u mnie co innego.

A już znalazłam- to sa bardziej majtki niż pieluchy no i nie bardzo opłacalne bo w paczce 23 sztuki a cena 23 zł.
 
reklama
ja też kupialam jeden karton 4 w Tesco, ale jesli jeszcze są to muszę kupić jeszcze z jeden i mieć zapas na jakiś czas, bo za tą cenę warto!
 
Do góry