reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
paulinka ja tez bylam zakochana w tym wozku ale raz jak byłam w takim sklepie z uzywanymi wozkami tam wlasnie taki był i trzeszczał i taki jakiś nie stabilny był ;/ może za bardzo zajechany?? Chyba ollena tez na niego narzekała
 
Paulinka a mi qiunny buzz podoba sie tylko wizualnie , nie podoba mi sie siedzenie dla dziecka po rozlozeniu do spania dziecko ma nogi w gorze ( mam nadzieje ze wiecie o co mi sie rozchodzi), do tego tak jak Pieszczoszka napisala one nawet nowe strasznie trzeszcza i do tego strasznie sie kolebia.(ogladalam nowy w sklepie jak szukalam wozka) to moja opinia
 
He he wizualnie mi się podoba:)

Tak naprawdę nigdy nie miałam okazji go prowadzić:) Ale jak go widzę na ulicy to oczopląsu dostaje:)
 
Ja z mojego Quinny jestem zadowolona...moje drugie dziecie juz go ujezdza.Mi tam nic nie trzeszczy tylko w wersji spacerowej jest dosc duzy i przegrywa z parasolka.Ja mieszkam w domku i wszedzie jezdze autem wiec mam mniej wymagan odnosnie wozka.
 
ja w temacie spacerowek już się kiedyś wypowoadalam, ale że rzadko się tu bywam to pewnie nikt na mnie nawet nie zwrócił uwagi;-):-D ....pojawiam się i znikam....:-)
moim typem jest parasolka cybex calisto

i-cybex-callisto-spacerowy-fotelik-aton.jpg



ewentualnie taki peg perego pliko switch easy drive

peg-perego-pliko-switch-easy-drive.jpg

ich plusem jest pojedyncza rączka (rzadkość w parasolkach a o wiele wygodniejsza, możliwość prowadzenia jedną ręką) i pojedyncze skrętne koła

mają też minusy:baffled: cena!!!!!:sorry2:

ale że nie kupowaliśmy teraz wózka (mam stary po 7-latku w super stanie) to mysle że z parasolką mogę "zaszaleć" :tak:

pieszczoszka co do quinny to podobala mi sie parasolka zapp ale tylko wizualnie i fajnie się prowadzila ale bo munusem dla mnie jest kubełkowe siedzisko gdzie tak jak ktoras pisala przy rozlożonym na plasko nogi idą w górę...troche dziwna pozycja, a do tego wydaje mi się dość mały i raczej ciężko mi sobie wyobrazić 3-letnie dziecko w tym wózeczku, a myśle że parasolka przynajmniej do 3 r.ż powinna posłużyć, ale wszystko oczywiscie zależy od dziecka, jedno lubi jeździc a inne jak tylko nauczy się chodzić wózek ma w poważaniu :-D
 
Ostatnia edycja:
swietne te spacerowki , o peg perego spacerowkach czytalam same pozytywy.
Chcialam kupic tej firmy 3 kolowca ale u nas nie bylo zebym zobaczyla a w ciemno balam sie kupic.
 
reklama
Do góry