reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

pieszczoszka ja cybexa oglądałam w świecie dziecka i tam się w nim do reszty zakochałam, wczesniej ogladalam w necie i na ulicy, ale jak sie przejechalam do juz bylam pewna że to ten i mąż tez poparł mój entuzjazm, mimo że jak wczesniej mu pokazywalam to niepodobał mu się za bardzo, a cena tam była 800zł z kawałkiem, a byla tez jakas limitowana edycja za 1200, ale bez przesad...a tego peg perego widzialam tylko w necie i czytalam o nim dobre opinie, więc stąd jeszcze moj dylemat, no i na plus za peg perego przemawia to, że mimo iż jest to pasasolka, ma przekładane siedzisko (przodem, tyłem do kierunku jazdy) i to że w zestawie chyba jest śpiworek na nogi jakieś folie itp, a cybexy mimo ceny są przeważnie gołe.
ogółem jak tylko weszliśmy do sklepu zapytać o parasolki (mimo że ja wiedzialam ze podoba mi sie cybex i to jego ide ogladac) pan w sklepie pierwsze co nam polecil to wlasnie cybexa, wiec potwierdzil moj wybor ;-) więc pewnie tak zostanie, a najladniejszy kolor dla mnie to brąz :tak: ale najczęściej niestety spotykany kolor, najbardziej dostępny to róż!:baffled:
 
reklama
no właśnie dzisiaj kupiłam te puzzle co prawda bardzo kolorowe ale to jedyne które miały atesty i są bez formanidu czy jak to się tam nazywa więc nie wybrzydzałam tylko brałam:) wzieliśmy 2 paczki 10 szt w jednej ale jeszcze jedną dokupimy
2012-11-16 15.33.31.jpg 2012-11-16 15.33.16.jpg
 
Ostatnia edycja:
no właśnie dzisiaj kupiłam te puzzle co prawda bardzo kolorowe ale to jedyne które miały atesty i są bez formanidu czy jak to się tam nazywa więc nie wybrzydzałam tylko brałam:) wzieliśmy 2 paczki 10 szt w jednej ale jeszcze jedną dokupimy
Zobacz załącznik 516076 Zobacz załącznik 516077
Masz takie jak ja kupiłam .
Też jestem zadowolona.
A ile zapłaciłaś za paczkę?
A dziś dostałam jeszcze dla młodej taką matę z puzzli
Puzzle piankowe - Misie duże :: Swiat-zabawek.pl
 
reklama
Do góry