reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

kugela nie szukaj wszedzie problemu:) maluchy uwielbiaja grajace i swiecace zabawki!

pieszczoszka z calym szacunkiem ale podziekowalabym kuzynowi za taki prezent. Dziecko ma sie samo rozwijac pod kazdym wzgledem bez potrzymywania na sile kregoslupa i wymagania przebierania nogami..
 
reklama
Ollena nie jest wymagane przebieranie nogami ! Jest mata specjalnie jak dziecko jest młodsze swobodnie nózki sobie na tym kładzie.Ja jestem zadowolona z prezentu i jeśli by go nie dał pewnie sama bym to z czasem kupiła.To nie jest zwykły chodzik. dziecko może mieć nózki fajnie oparte i można tez dać funkcję kołyski:) super sprawa
 
Dobra, ale samo trzymanie dziecka w pionie jest niewskazane.
Zreszta wg mnie lepiej na macie czesto i sama z czasem sprobuje wstawac po co ja wspomagac?
Ale jak wolisz:)
 
a jak sie nosi dziecko to jest praktycznie w takiej samej pozycji :eek:
Wiem,że są różne opinie co do standardowych chodzików ale ja nie widze nic w tym złego jak Lala pobawi się w tym po chociaż 20 min dziennie
 
Anik - a masz wyciąg z regulaminu

6. Akcją objęte są wszystkie artykuły pochodzące ze stoiska ZABAWKI. Akcja nie dotyczy konsoli, gier
komputerowych i na konsole, zestawów edukacyjnych, książek, zabawek dla niemowląt i asortymentu
sportowego.
7. Warunkiem uczestnictwa w Akcji jest zakup dowolnych towarów z kategorii określonej w pkt. 6
regulaminu, w terminie określonym w pkt. 3 regulaminu za co najmniej 10 zł brutto, zarejestrowany na
jednym paragonie z użyciem karty CLUBCARD.


Byla któras tam i coś wie, co w promocji a co nie?? Bo nie chce mi sie jechac w ciemno...

hej,
może się tu do czegoś przydam, bo wczoraj wieczorem buszowałam z małżem po Tesco w poszukiwaniu prezentów dla chrześniaków a mamy ich 5-cioro (w przedziale wiekowym 5 miesięcy- 8 lat) ;-), kupilismy dla 3 letniej dziewczynki chodząco-mówiąco-raczkująco i kto wie co jeszcze lalkę czu-czu i klocki Lego Duplo dla 3 letniego chłopca.
Półki uginają się od zabawek jest ich mnóstwo a ludzi jeszcze więcej :-D można dostać oczopląsu:-)

co do samej organizacji to oczywiscie jak to w Tesco jeden wielki bałagan, bo ten kto niedoczytał regulaminu nie wie że zabawki edukacyjne/interaktywne nie są obięte promocją, ale tak właściwie nikt nie jest w stanie określić, które zabawki mają takie miano, czy np gry planszowe albo scrable są zaliczane do edukacyjnych????
zatem idąc do kasy nie wiesz czy rzeczy które masz w koszyku są promocyjne, co lepsze nawet odchodząc od kasy tego nie wiesz :-D płaci się normalną cenę, a dopiero chwila prawdy następuje przy oddzielnym stanowisku, trzeba z paragonem i kartą Club Card złosić się do obsługi klienta i dopiero tam po kodzie czy czymś tam pani sprawdza czy zabawki sa objęte promocją, jeśli tak to dostaje się do wykorzystania bony o wartości 50% ceny zakupionych zabawek, my dostalismy bony na 120zł do wykorzystania do końca roku. Natomiast jeżeli nie ma się "tyle szczęścia" :-D i zabawki nie są w promocji to możesz je poprostu oddać w tym właśnie punkcie...trochę zamieszania z tym jest, zresztą dziś to chyba już ostatnia noc jeśli mnie pamięć nie myli ????:eek:

upss widzę że się tu wstrzeliłam w jakąs dyskusję...sorry :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Ollena - ze dzieci takie zabawki uwielbiaja to ja nie mam watpliwosci - widze po swoim jak sie zaciesza do wszystkiego co blyszczy i piszczy :-) Spotkalam sie jednak z negatywnymi opiniami o walorach edukacyjno-rozwijajacych takich zabawek a tu AS pisze, ze sa one idealne do rozwoju. Jestem wiec ciekawa jej opinii (wszak ma dziewczyna doswiadczenie terapeutyczne) n.t. kwestii edukacyjnych zabawek elektronicznych ;-)
 
Dzieki Mailen za info.

Chcialam wlasnie mlodemu kupic cos co by blyskalo i gralo - mniej więcej w stylu: Smily Play - Gwiazdeczka - zabawka edukacyjna - Pomoc dydaktyczna - Kidsiaki.pl

Do tej pory wszystkie zabawki jakie ma sluzą generalnie jednemu celowi - wlozeniu ich do buzi, i sa to glownie gryzaki i grzechotki, a ogladając filmik jak maly Piotrus raczkuje pozazdroscilam tej zabawki, do ktorej on pedzil:)
 
reklama
Pieszczoszka ,a chodzik to różowy;-)Ja mam baby sun różowy wkładam mała tak na 5 minut po 2 razy dziennie i podskakuje w tym przesuwa nóżkami,ściga psy lepiej jej w tył idzie.I masz rację my chodzimy na gimnastykę i w podobnej pozycji przodem do otoczenia ma być noszona więc te 10 minut w chodziku gdzie puszcza melodyjki ,grzechota i piszczy nad tym z zachwytu jej nie zaszkodzą.Choć byłam przeciwna ale jak byłam u koleżanki i mała tam do chodzika została na chwilę wsadzona też kupiłam:tak:(no używany ale sprawdzałam ta firma jest bezpieczna).Amelia ma matę z FP i jest zachwycona ale ta sówka taka sympatyczna:-D
 
Do góry