reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciążowo - dzieciowe zakupy:)

reklama
Flaurka dzieki za info o mleku
co do bobofrutow sa pyszne ale moja mała nie moze ich bo wymiotuje po nich i nie wiem dlaczego :/
 
Olisia, ja tez rozcienczam soki woda - raczej dolewam sok do wody. Robie to ze skapstwa oraz dlatego, że moj dziec nie lubi slodkiego, za wyjatkiem czekolady.... taaaa - upiorny wujek go nauczyl, teraz jak widzi czekolade to az sie trzesie i krzyczy jak opetany, bo mu nie dajemy...
 
Soczkow nie kupuje, bobofruty geste wiec zapychaja, daje tylko wode i nie ucze picia slodkich napojow.

Flaurka czekolada dla 9miesieczniaka to mocne przegiecie i wujek powinien dostac porzadne OPR.
Raz dziadek probowal dac 1,5 rocznemu Patrykowi wafelka z czekolada i tak mu nagadlismy, ze do dzis pyta czy moze mu dac to czy tamto :-)
 
ollena nie przesadzaj...

moja mama dała lali spróbowac czekolady ale nie wyjechałam na nią ...
Seba tez dał jej spróbować mikołaja z czekolady i też nie robiłam dramatu...
dziecko próboje sobie różne smaki nikt od razu nie wepchnie mu tabliczki czekolady
 
Mój też próbował już czekolady :eek: i nie uważam tego za zbrodnię... to zapycha, to niezdrowe, to powoduje tycie - taaa eko warzywa z pary i woda - dieta the best...

Flaurka - mojemu tatuś dał :-p i Krzysiek wyrabia to samo, co Hubert :-p chociaż polizać musi :-p
 
reklama
Jatez nie popieram wcinania czekolady przez takie małe dzieci ,ale upychanie sie słodyczami a skosztowanie to chyba roznica ,nie trzeba być takim oficerem żywieniowym hehe jak ty olenna...heheh słodycze nie soki nie tylko woda jesc tytlko ekologiczne fajnie ...ale w dzisiejszym nie zdrowym świecie to trzeba sie czasem wstrzymac....
chyba ze mieszkacie na planecie ktora jest chroniona jakoś specjalnie...

Tak jak pisze to nie znaczy ze moje sie upychaja chipsami heh i pija tylko cole ...nie !

ale czasem jakies grzeszki musza być hehe ...ale nie przeciez ty robisz to dla ich dobra ....
 
Do góry