reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciazy po ciazy

Dołączył(a)
8 Grudzień 2019
Postów
5
Witam was Kochane mamusie😉Mam male pytanko ktore od jakiegos czasu nie daje mi spokoju.. 3 miesiace temu urodzilam pierwszego synka.. I wszystko bylo by ok.. ale od jakis 2 tyg.. mam podobne objawy ciazy jak na poczatku pierwszej ciazy..czy to moze byc ciaza?? Dodam ze robilam kilka testow I wychodzily negatywne.. czy ktoras z was miala podobnie??
 
reklama
Rozwiązanie
Jak chcesz się szybciej dowiedzieć co i jak to umów się do pobliskiego szpitala do early pregnancy unit. Tam ci zrobią usg i ciąże wykryją w szóstym tygodniu jeśli będzie. Ale tam się trzeba umówić wcześniej. Nie można sobie ot tak wejść z ulicy..
No chyba ze dostaniesz okres to wtedy wsio jasne...
Dzieki wielkie napewno tak zrobie
Ja zaszłam w ciaze niecałe 4 miesiące po porodzie i to teoretycznie podczas okresu ;) okazało się ze mam krwawienia srodcykliczne które traktowałam jako okres, od samego początku miałam bardzo silne objawy
 
Ja zaszłam w ciaze niecałe 4 miesiące po porodzie i to teoretycznie podczas okresu ;) okazało się ze mam krwawienia srodcykliczne które traktowałam jako okres, od samego początku miałam bardzo silne objawy
Jednak jest podobienstwo ze moge byc w ciazy.. nic pozostaje poczekac jeszcze troche I powtorzyc test.. dziekuje za wszystkie odpowiedzi
 
Jak chcesz się szybciej dowiedzieć co i jak to umów się do pobliskiego szpitala do early pregnancy unit. Tam ci zrobią usg i ciąże wykryją w szóstym tygodniu jeśli będzie. Ale tam się trzeba umówić wcześniej. Nie można sobie ot tak wejść z ulicy..
No chyba ze dostaniesz okres to wtedy wsio jasne...
 
reklama
Jak chcesz się szybciej dowiedzieć co i jak to umów się do pobliskiego szpitala do early pregnancy unit. Tam ci zrobią usg i ciąże wykryją w szóstym tygodniu jeśli będzie. Ale tam się trzeba umówić wcześniej. Nie można sobie ot tak wejść z ulicy..
No chyba ze dostaniesz okres to wtedy wsio jasne...
Dzieki wielkie napewno tak zrobie
 
Rozwiązanie
reklama
Witam...ja chciałam się dowiedzieć ile beta się utrzymuje po ciazy pozamacicznej...zabieg miałam 9 sierpnia A dzisiaj bete miałam 18.92
A parę dni temu miałam krwawienie jak na okres i bol brzucha ,myślałam że to okres bo oczyszczalmi się organizm wcześniej jak byłam na kontroli i lekarze mówili że już się kończy plamienie ...A później parę dni i krew czy możliwa jest miesiączka majac taka bete ? Czy musi dojść do zera? ..lekarz mi mówił że należy odczekać 2 miesiączki na kolejne starania.. Z góry dziękuję za informację..
 
Do góry