reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawa książka dla 9 latki - POMOCY :)

Dołączył(a)
28 Październik 2011
Postów
10
Miasto
Orle
Hejka - polećcie mi proszę ciekawą książkę dla mojej 9 letniej córki , taki prezent chciałaby widzieć pod choinką , a książkę opisała mi tak ; " ma być o dzieciach albo z dziećmi , napisana małymi literami , śmieszna , a obrazki mają nie być kolorowe " - nie mam pomysłu na taką książkę może coś mi doradzicie - liczę na Waszą pomoc :)
 
reklama
Mandragora - mój 9 letni syn jest na etapie "Artemisa Fowla" - bohaterem jest irlandzki nastolatek i wróżka - kapitan Holly Nieduża, krasnal - kleptoman Mierzwa Grzebaczek, komendant SKR Juliusz Bulwa i niezwykle mądry centaur Ogierek. Ja przeczytałam już 6 tomów, Kajetan właśnie jest w połowie czwartego. Bardzo fajna akcja, dość specyficzne poczucie humory, ciekawie skonstruowany świat wróżek. To zależy co lubi czytać Twoja córka - oczywiście. My mamy za sobą "Mikołajka", "Pana Samochodzika", "Harrego Pottera" i "Koszmarnego Karolka".
 
Ja nie pomogę, bo moja córa obecnie jest na etapie baśni, legend i podań polskich oraz wszelkich encyklopedii, książek o dinozaurach, rycerzach, smokach, zwierzętach i kosmosie.
 
Spróbujcie "Korniszonek" Grażyny Bąkiewicz. Jest o dzieciach, jest mega śmieszna I bardzo wkreca dzieci. Pozdrawiam
 
reklama
Zależy co lubi, czym się interesuje itd :) Z ostatnich pozycji swojemu synowi kupiłam książkę o samolotach i edukacyjną o nazwie "Na dzielenie sposób nowy". Dzięki tej drugiej młody dużo lepiej radzi sobie z matematyką w szkole :D Zwracaj uwagę co lubi Twoja córeczka, albo co jej będzie służyć, tak najłatwiej wybrać
 
Do góry