reklama

ciekawe artykuły, wykłady, konferencje itp.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez laperedhil, 4 Maj 2013.

1. laperedhil

laperedhil Fanka BB :)

2. ananaska

ananaska Fanka BB :)

moze zrobmy jakis osobny wątek na ogłoszenia itp bo dopiero poczatek grudniówek a się pogubimy tworzac nowe posty...zreszta jak uważacie...

3. reklama
  4. lucere

lucere Moderator

ostatnio interesuje sie takimi rzeczami jak zdrowe odzywianie itp. Jak byscie miały cos ciekawego to podeslijcie. Ja dzis wpadłam na taki artykuł:
    Toksyczne dzieci | Zielony Zagonek

5. Pieknaszyszunia

Pieknaszyszunia Fanka BB :)

laperedhil zapisałas sie na warsztaty juz?bo ja wlasnie mysle :-)

6. laperedhil

zapisalas :D a co tam ;)

7. Pieknaszyszunia

My tez :D
    Jaki znak rozpoznawczy?:-D:-D:-D

8. lucere

lucere Moderator

9. ewa81r

ewa81r Fanka BB :)

Lucere - bardzo ciekawe i przerażające to o tych szczepieniach, weszłam na tę stronę vaers o której mówi pani prof i poczytałam trochę generalnie woda z mózgu ciężko ocenić co dobre a co złe jednak będę musiała się wgłębić w ten temat. Szczepiąc moje pierwsze dziecko nikt nie potrafił udzielić mi rzeczowych informacji. Przesunęłam jego szczepienie o 2 miesiące nie szczepiłam dodatkowymi ale zakupiłam to 6 w 1 i nie był to chyba dobry pomysł nikt mi też nie potrafił powiedzieć ile dawek w związku z tą szczepionką moje dziecko dostało na żółtaczkę skoro 1 dawkę już po porodzie mu dali.

10. reklama
  11. laperedhil

syszunia moj nie chce isc :p ale pojdzie :) rozpoznasz nas po: jego znudzeniu moim fochu :D hahaha
    a idziesz teraz na targi w Hali Stulecia? a my sie chyba wybierzemy popatrzec :D

12. Pieknaszyszunia

a ja właśnie dopatrzyłam ze w pon mamy spotkanie w poradni rodzinnej -2h:baffled: na 16:15, bedziemy zmuszeni podjechać na ok 18,30, mam nadzieje ze nas wpuszcza... to będziesz widziała kto wchodzi-My spóźnialscy :-D:-D:-D

Poleć forum