reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe artykuły, wykłady, konferencje itp.

reklama
moze zrobmy jakis osobny wątek na ogłoszenia itp bo dopiero poczatek grudniówek a się pogubimy tworzac nowe posty...zreszta jak uważacie...
 
Lucere - bardzo ciekawe i przerażające to o tych szczepieniach, weszłam na tę stronę vaers o której mówi pani prof i poczytałam trochę generalnie woda z mózgu ciężko ocenić co dobre a co złe jednak będę musiała się wgłębić w ten temat. Szczepiąc moje pierwsze dziecko nikt nie potrafił udzielić mi rzeczowych informacji. Przesunęłam jego szczepienie o 2 miesiące nie szczepiłam dodatkowymi ale zakupiłam to 6 w 1 i nie był to chyba dobry pomysł nikt mi też nie potrafił powiedzieć ile dawek w związku z tą szczepionką moje dziecko dostało na żółtaczkę skoro 1 dawkę już po porodzie mu dali.
 
syszunia moj nie chce isc :p ale pojdzie :) rozpoznasz nas po: jego znudzeniu moim fochu :D hahaha
a idziesz teraz na targi w Hali Stulecia? a my sie chyba wybierzemy popatrzec :D
 
reklama
a ja właśnie dopatrzyłam ze w pon mamy spotkanie w poradni rodzinnej -2h:baffled: na 16:15, bedziemy zmuszeni podjechać na ok 18,30, mam nadzieje ze nas wpuszcza... to będziesz widziała kto wchodzi-My spóźnialscy :-D:-D:-D
 
Do góry