reklama

ciekawe artykuły, wykłady, konferencje itp.

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2013' rozpoczęty przez laperedhil, 4 Maj 2013.

1. laperedhil

laperedhil Fanka BB :)

2. ananaska

ananaska Fanka BB :)

moze zrobmy jakis osobny wątek na ogłoszenia itp bo dopiero poczatek grudniówek a się pogubimy tworzac nowe posty...zreszta jak uważacie...

3. reklama
  4. lucere

lucere Fanka BB :)

ostatnio interesuje sie takimi rzeczami jak zdrowe odzywianie itp. Jak byscie miały cos ciekawego to podeslijcie. Ja dzis wpadłam na taki artykuł:
    Toksyczne dzieci | Zielony Zagonek

5. Pieknaszyszunia

Pieknaszyszunia Fanka BB :)

laperedhil zapisałas sie na warsztaty juz?bo ja wlasnie mysle :-)

6. laperedhil

zapisalas :D a co tam ;)

7. Pieknaszyszunia

My tez :D
    Jaki znak rozpoznawczy?:-D:-D:-D

8. lucere

lucere Fanka BB :)

9. ewa81r

ewa81r Fanka BB :)

Lucere - bardzo ciekawe i przerażające to o tych szczepieniach, weszłam na tę stronę vaers o której mówi pani prof i poczytałam trochę generalnie woda z mózgu ciężko ocenić co dobre a co złe jednak będę musiała się wgłębić w ten temat. Szczepiąc moje pierwsze dziecko nikt nie potrafił udzielić mi rzeczowych informacji. Przesunęłam jego szczepienie o 2 miesiące nie szczepiłam dodatkowymi ale zakupiłam to 6 w 1 i nie był to chyba dobry pomysł nikt mi też nie potrafił powiedzieć ile dawek w związku z tą szczepionką moje dziecko dostało na żółtaczkę skoro 1 dawkę już po porodzie mu dali.

10. reklama
  11. laperedhil

syszunia moj nie chce isc :p ale pojdzie :) rozpoznasz nas po: jego znudzeniu moim fochu :D hahaha
    a idziesz teraz na targi w Hali Stulecia? a my sie chyba wybierzemy popatrzec :D

12. Pieknaszyszunia

a ja właśnie dopatrzyłam ze w pon mamy spotkanie w poradni rodzinnej -2h:baffled: na 16:15, bedziemy zmuszeni podjechać na ok 18,30, mam nadzieje ze nas wpuszcza... to będziesz widziała kto wchodzi-My spóźnialscy :-D:-D:-D

Poleć forum