reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe artykuły, wykłady, konferencje itp.

laperedhil, zapisałaś się? Można tam iść z osobą towarzyszącą? Bo widzę, że w październiku są Kielce, to spędziłabym od razu weekend u rodziców ;-)
 
reklama
mamuśka - niezła ta strona :) i jest o składach kremów na rozstępy itp :) warto przejrzeć :)

i czemu ta Świadoma mama już w warszawie było? wrr....

Domi 85 - dobrze wyszukujesz te akcje :) pisz pisz jak tylko cos namierzysz :) zarejestrowalam sie na to mama pyta ale nei wiem czy sa jeszcze miejsca do wawy :)
 
lucere nooo tamta jest fajna, bo jest też fajny przegląd kosmetyków dla dzieci :)
Podobają mi się te warsztaty mama wie, ale termin w Legionowie mi nie pasuje ;/;/;/ ach... z kolei w Nowym Dworze jest wtedy co bezpieczny maluch ;/ (no to mam dylemat:p)
 
reklama
mamuśka - no mi sie podoba w tych mama wie że jest ładnie wypisane co i jak bedzie. I co ważne zwłaszcza dla mam pierworódek, bedzie spotkanie z Pawłem Zawitkowskim fizjoterapeuta :) Choć pewnie jak ktoś chodzi na Szkołę rodzenia to niewiele nowego będzie, ale polecam tego pana i jego podejście do dzieci :)
 
Do góry