reklama

ciekawe linki i porady Sierpniowej brygady :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2012' rozpoczęty przez katjusza77, 3 Grudzień 2011.

1. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

Sierpnióweczki, może żeby nam nie uciekały na głównym wątku różne przydatne i ciekawe informacje stwórzmy do nich osobny wątek. Umówmy się, że nie będziemy komentowały postów na nim, żeby nam się nie zaśmiecił.

Rozpoczynam od instrukcji wklejania suwaczka:

1. wejdź na stronkę Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com
    2. wybierz: termin porodu i ciąża
    3. zaznacz suwaczek i kliknij na czerwoną strzałkę
    4. zaznacz wskazówkę i kliknij na "dalej - krok trzeci..."
    5. w typie 1 lub 2 (do wyboru) wybierz datę i kliknij na "stwórz suwaczek"
    6. zaznacz i skopiuj BBCode

7. zaloguj się na forum BabyBoom i wejdź na "Twoje wiadomości" (znajdziesz je na zielonym pasku na samej górze stronki)
    8. po lewej stronie w ramce "moje ustawienia" wybierz "edytuj sygnaturę"
    9. wklej w okienko kod suwaczka i kliknij "zapisz sygnaturę"

i gotowe, będzie się automatycznie wyświetlać i uaktualniać
    :-)

Ostatnia edycja: 3 Grudzień 2011
  2. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Dla tych co dalej mają problem

Załączniki:

• 2.jpg
      2.jpg
      Rozmiar pliku:
      21,2 KB
      Wyświetleń:
      22
    • 1.jpg
      1.jpg
      Rozmiar pliku:
      21,8 KB
      Wyświetleń:
      15
  3. reklama
  4. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

5. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Ainhoa nie miałam takiej poduszki ale miałam zwykłą do karmienia (w podobnym kształcie ale mniejsza) i bardzo była wygodna i przydała się. Więc skoro możesz już teraz to wykorzystać to może warto

ps. Czy już pora na wątek zakupowy ;-)

6. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Nie wiem kurcze, czy nie będziemy zapeszać... Może po nowym roku dopiero??

7. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Myślę, że wątek wyprawkowy będzie dobry jak wejdziemy w drugi trymestr - tak około ;)

Co do poduszki - takiej dużej nie miałam, miałam fasolkę do karmienia i tą bardzo polecam. Da się kupić na Allegro polską dość tanio. Tylko warto od razu dokupić poszewkę na zmianę, bo mleko się lubi ulać - i z butelki, i z piersi, i z paszczy malucha ;)

Do spania obkładałam się poduszkami. Jedną miałam między nogami, a jedną pod brzuchem, bo mi ciążył jak spałam na boku. Podobno są specjalne poduszki pod brzuch dla ciężarnych do spania na boku, ale nie wiem, czy jest sens w coś takiego inwestować. Sprawdza się zwykły jasiek.

8. kruszki

kruszki Fanka BB :)

moja znajoma jest teraz w 4miesiacu, kupila sobie do spania taka poduche, nie wiem czy to nie wyrzucenie pieniedzy w bloto :/
    na pewno musze sobie kupic jakies spodnie po nowym roku, bo zaczyna byc mi dziwnie ciasno :/

9. Ainhoa

Ainhoa Mama Zuzi

Dzisiaj spałam na poduszkach i chyba przygrucham sobie więcej poduszek, bo normalnie na lóżku to ja się 3 godziny wiercę;/

10. reklama
  11. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

co do poduchy ja taką miałam i uratowała mi życie w ciąży z Natką - miałam takie bóle bioder, że bez niej między nogami nie dałam rady spać! nazwałam ją wtedy "kochankiem" i do dziś tak ją z eMkiem nazywamy :-D

12. LeRemi

LeRemi Fanka BB :)

Dziewczyny jak sie cytuje czyjegos posta, tak zeby byl w niebieskie ramce, ale zeby tez mozna go bylo np troche skrocic? Probowalam ikonke CYTUJ pod danym postem, ale jak go troche skrocilam a pod spodem jeszcze od siebie cos dopisalam to cytat nie pojawial sie w niebieskiej ramce i trudno go odroznic od reszty:wściekła/y:

Poleć forum