reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe linki i porady Sierpniowej brygady :-)

Ostatnia edycja:
reklama
Mają,mają ale drogie :(
Mnie się jeszcze na przecenie udało za 79zł kupić spodnie,ale normalnie ze 160zł kosztują...
H&M ma tak samo...Powiem Wam,że to świństwo:normalne dzinsy kosztują 100zł a dla ciężarnych o 60-70zł więcej.Zdzierają strasznie :-(
 
Sierpniowa brygado potrzebuję pomocy:-D Chciałabym dodać zdjęcie swojego brzuszka do galerii, ale nie mogę:zawstydzona/y::-( Szukałam już informacji na forum jak to zrobić, udało się znaleźć, ale zdjęcia nadal nie mogę dodać:zawstydzona/y::-( POMOCY!!!!!
 
Mają,mają ale drogie :(
Mnie się jeszcze na przecenie udało za 79zł kupić spodnie,ale normalnie ze 160zł kosztują...
H&M ma tak samo...Powiem Wam,że to świństwo:normalne dzinsy kosztują 100zł a dla ciężarnych o 60-70zł więcej.Zdzierają strasznie :-(
Ratina, ja kupiłam parę dni temu dżinsy- legginsy z h&m na allegro, używki ale stanie idealnym, były w zestawie z bluzeczką i z przesyłką dałam niecałe 60zł. Wcześniej identyczne mierzyłam w sklepie żeby wiedzieć jaki rozmiar. Takich aukcji jest pełno, a spodnie ciążowe można spokojnie kupić używane ja myślę, ileż się mogą zniszczyć przez te 4-5mies noszenia:-) poszukaj, naprawdę jest w czym wybierać
 
reklama
Sierpniowa brygado potrzebuję pomocy:-D Chciałabym dodać zdjęcie swojego brzuszka do galerii, ale nie mogę:zawstydzona/y::-( Szukałam już informacji na forum jak to zrobić, udało się znaleźć, ale zdjęcia nadal nie mogę dodać:zawstydzona/y::-( POMOCY!!!!!

o jacie, nie zauważyłam, nikt Ci nie odpisał, poradziłaś sobie?? ;-)

juz Wam kiedyś o tym pisałam ale napiszę jeszcze raz - jeden z najładniejszych filmów o ciąży i porodzie w różnych kulturach świata jaki widziałam, polecam i przesyłam na zachętę linka do trailera (film można sciągnąć z neta):

do oglądnięcia koniecznie w ciąży, radzę przygotować pudełko chusteczek, ja się zryczałam ze wzruszenia jak bóbr ;-);-);-)

Le premier cri - YouTube
 
Do góry