reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciekawe linki i porady Sierpniowej brygady :-)

kruszki jak chcesz to na you tube wpisz 'one born every minute'. program dokumentalny ktory emitowany byl na channel 4. To jest bardziej o porodzie niz ciazy ale moze ktos chce popatrzec ;) epizody 1 i 2 krecone byly w Princess Anne Hospital (to szpital gdzie prowadze ciaze, bede tam rodzic!!! ;)))) w szpitalu zamontowano ponad 40 kamer i osoby rodzace ktore chcialy to byly filmowane, ciekawy program
 
reklama
Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak mogą wyglądać pierwsze skurcze, to polecam ten filmik:
Położna Jeannette Kalyta cz 1 - YouTube
Cała rozmowa całkiem fajna, a jakoś po 3 minucie pojawia się kobieta, która idzie do szpitala rodzić. Jeszcze idzie, więc skurcze nie są wielkie ;)
Pamiętam, że bardzo to do mnie przemówiło, jak oglądałam ten filmik w pierwszej ciąży. Kobieta jest spokojna, położna też, wszystko jest takie bardzo naturalne.
Jasne, że później jest gorzej, ale warto obejrzeć ten "początek", żeby się przekonać, że nie od razu dostaje się obuchem w łeb ;) Poród rozwija się stopniowo :)
 
katjusza jaką kolke, o czym Ty mowisz w ogole ? :-D moje dziecko nie bedzie mialo kolki przeciez, bedzie super grzecznym slodkim bobasem , ewentualnie wykorzystam to ale tylko dla zabawy:-p
 
reklama
Do góry