reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawe zabawy z 3-latkiem

betinamama - u mnie jest dokladnie identycznie!:-Dmoja chowa sie zawsze pod koldre do tego glosno sie smiejac ale co tam i tak uwaza ze sie dobrze schowala:-)..i tez mogla by sie bawic w to calutki dzien!

kasia_z - dzieki za mnostwo propozycji

a co my robimy?oprocz typowych malowanek, plasteliny u nas najlepiej sprawdzaja sie naklejki, czyli te ksiazeczki dla maluchow z naklejkami. Moja moglaby pol dnia sobie wyklejac i rozwiazywac zagadki. kiedys uwielbiala puzzle, nawet dosc trudne jak na jej wiek ale jej przeszlo; uwielbia bawic sie w odgrywanie roznych historii ktore najczesciej podejrzala w bajkach..a i rosnie mi maly sknerus chyba, bo wprost uwielbia wrzucac monety do skarbonki. dostala swoja swinke i 10 razy dziennie ja oproznia i wklada pieniazki spowrotem:-)
poza tym oczywiscie chetnie pomaga, a ze akurat mamy remont w domu, bierze sobie pedzel moczy w wodzie i jezdzi po scianie, niby to malujac. zajecie na godzine a w sumie nie ma balaganu:-D
 
reklama
chowanie.. ostatnio kuzynka julii (5m-cy) byla 'schowana' na srodku pokoju, a julia oczywiscie 'szukala':tak: nastepnie sama chowala siew widocznym kącie:)
poszukujemy labiryntów, czy ktoś ma pomysl gdzie moze byc ich duuuuzo? mam na mysli takie gdzie paluszkiem/kredką trzeba narysowac droge od np myszki do sera:-D
 
Do góry