reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez patrycja_warszawa, 28 Kwiecień 2013.

1. patrycja_warszawa

patrycja_warszawa Początkująca w BB

Macie jakieś pomysły jak ciekawie i twórczo spędzić czas ze swoim dzieckiem w domu? Jakieś konkretne prace plastyczne, eksperymenty? Czekam na pomysły i linki do fajnych stron www.

2. patrycja_warszawa

patrycja_warszawa Początkująca w BB

3. reklama
  4. Anetasaganowicz

Anetasaganowicz Zaciekawiona BB

dzisiaj tyle tych pomysłów na zabawy z dziećmi jest, że ho ho - można by tu pół internetu linków przekleić:)

5. Szkolnis_pl

Szkolnis_pl Zaciekawiona BB

Ważne to znaleźć coś, co dziecko będzie bardzo interesować. Rodzice znają swoje dzieci i najlepiej i są w stanie zauważyć, do czego je ciągnie:). Internet to morze pomysłów:)

6. monika_mamitati

monika_mamitati Początkująca w BB

Na youtube, można znaleźć masę fajnych eksperymentów dla maluchów, np. gumowe jajko, czy ocean w butelce, polecam !! Mój synek bardzo zadowolony :-D
    Pozdrawiam, Monika

7. monika19

monika19 Gość

Na youtubie rzeczywiście jest sporo filmów, chyba nawet sa tam specjalne takie vlogi o zabawach dla dzieci, można też kupić jakieś zabawki edukacyjne.

8. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

My lubimy różne rzeczy - grać, czytać, czasem śpiewać karaoke. Jest sporo rzeczy do robienia, jak ktoś lubi przyrodę to może sobie pooglądać artykuły, albo poczytać i obejrzeć obrazki np. z National Geographic. Jak to się mówi - inteligentnym ludziom nie wypada się nudzić. :) Przeważnie to maksyma się sprawdza.:D

9. mamaGabisi

mamaGabisi Fanka BB :)

Chyba obejrzeć national geographic, masz na myśli kanał telewizyjny tak?

10. reklama
  11. Mitrand

Mitrand Fanka BB :)

W tv pewnie też, ale my mało oglądamy. Miałem na myśli ich aplikacje z czasopisma "Odkrywca" - to możesz sobie za darmo ściągnąć na tablet.

12. forosa

forosa Początkująca w BB

Ja, mój mąż, i Nasz szkrab także często "posiłkujemy się" tabletem, czasem jest niezastąpiony...

Poleć forum