reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w domu

nutka30

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Uwielbiam grać, czytać, tanczyc z dzieckiem Lubi przyrodę to może sobie pooglądać rozne obrazki w ksiazce

reklama

anuszkamamuszka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
juz można zamówić :) a poza tym uwielbiamy grać w planszówki, robić zdjęcia, rysować i bawic się w chowanego.

Rozwiązania
0
Jeżeli chodzi o te kreatywne zajęcia z dziećmi w domu to faktycznie wybór est szeroki,ja oprócz gier planszowych czy układania klocków polecam także kolorowanki i ciastolinę:)

mamaGabisi

Fanka BB :)
Miasto
warszawa
Rozwiązania
0
Pograjcie w gry planszowe, wybór ogromy, a czas zabijają nieźle...
Gramy bardzo intensywnie, mamy kilkanaście :)
Ostatnio całą sobotę "przegraliśmy".

Sali-mali dzięki za info, znalazlam Facebooka, niedrogo ta prenumerata 40 zł za cały rok to naprawdę fajny prezent i inwestycja w edukację :tak:

Blubalon_pl

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Powyżej ktoś wspomina o ciastolinie- jak najbardziej,jest to bardzo fajny pomysł na spędzenie wspólnego czasu kreatywnie wraz z dzieckiem dzięki czemu może rozwijać swoje zdolności artystyczne.

babykali

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
my gramy cala rodzinka w gry planszowe, przerozne, siadamy razem i godzinami mozemy grac, jak jestem sama z dziciakami to lubimy malowac, rysowac, rozkladam folie w kuchni i lecimy z farbami, ciastolina jest jest fajna:)

InhalatorDlaDzieci_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Gry planszowe,ciastolina i plastelina z której dziecko też może rzeźbić wiele ciekawych rzeczy,to znakomita zabawa,szczególnie teraz na zimowe i chłodne dni kiedy nie mamy możliwości pójścia z dzieckiem na spacer.

Rozwiązania
0
Działania plastyczne bardzo ładnie rozwijają dziecko, widzę po swoim. Ostatnio wzieliśmy udział w konkursie dla najmłodszych - wakacje z kartą pko junior. Wysyła się pracę plastyczną - rysunek, alko kolaż przedstawiający wakację z kartą pko junior :)

reklama

Buty-dla-dzieci_com_pl

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To prawda,a mało tego: dzięki takim domowym zajęciom plastycznym możemy odnaleźć talent w swoim dziecku,wiec wg mnie warto próbować. Równie dobrze sprawdzają się wspólne budowanie klockami,układanie puzzli czy wspomniane gry planszowe.

Do góry