reklama

Ciekawe zajęcia dla dzieci w Warszawie?

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2016
Postów
1
Rozwiązania
0
aby5, dziękuję Ci za polecenie tego serwisu. Nie wiedziałem że tak szybko będę mógł znaleźć warsztaty dla tatusiów i synków, nie bardzo miałem pomysł co wpisać w google a tutaj 3 kliknięcia i dostałem to co chciałem myfun.pl to naprawdę fajny serwis mam nadzieję że pojawi się tam więcej ofert :)
 
reklama

margareth

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2012
Postów
39
Rozwiązania
0
Też szukam różnych zajęć dla dzieci na www.myfun.pl, mój synek się cieszy, jak za każdym razem jeździmy w inne miejsce - byliśmy w oceanarium, kilku salach zabaw, a jutro wybieramy się do parku trampolin, coby się wyszalał;)
 

magielka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2017
Postów
21
Rozwiązania
0
fajna opcją jest zapisanie dziecka na angielski, mój chodzi do empik school. Jestem zadowolona z tych zajęć, bo widzę jak młody chłonie nowe słówka, wiem że organizują też wyjazd wakacyjny cla dzieciaków, 2 tygodnie nad morzem :) mój jeszcze trochę za mały ale dla troche większych dzieci to fajny pomysł
 

bertula

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2011
Postów
62
Rozwiązania
0
Z dzieckiem naprawde wiele można zrobić bo ofert jest teraz na różne zajeć mnóstwo. Trzeba tylko z rozsądkiem do tego podchodzić i porzadnie spojrzeć na to co jest dziecku oferowane. A najlepiej przejść - jeśli organizują- na dni otwarte, to dużo daje - takie spojrzenie z boku jak zajecia sa prowadzone, jaki kontakt ma prowadzący z dziećmi, rozmowa co oferują itd. Ja w taki sposób trafiłam na Akademię Nauki, bo szukałam czegoś wyjątkowego dla dziecka ( było mocno wstydliwe i wystraszone wszystkim co nowe) Akademia przyjmuje dzieci juz od 3 roku życia na zajęcia, zajecia skierowane sa na ogólny rozwój dzieci, na "rozwijanie skrzydeł" można powiedzieć, pomagają budować poczucie własnej wartości, skierowane są na rozwój emocjonalny, naukę rozwiązywania problemów, wiary we własne siły, ponadto ucza jak sie uczyć , dzieciaki błyskawicznie opanowują naukę czytania nawet, ćwicza pamięć. Z doświadczenia napisze, że Akademia dziecku bardzo dużo daje. Moja córka wreszcie bez wstydu i lęku podchodzi do nowych rzeczy, nie boi się wchodzić w nowe nieznane towarzystwo, naprawde widać "przemiane" i to nie tylko w tej sferze. Takich zajeć dla dzieci naprawde nigdy mało. Akademia Nauki jest na Nowogrodzkiej , we wrześniu zawsze są organizowane Dni Otwarte, warto zobaczyć jeśli ktoś jest zainteresowany przyszłościa swojego dziecka. Zajecia są dla dzieci w różnym wieku, od najmłodszych po dzieci szkolne
 
Dołączył(a)
3 Lipiec 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
My zapisaliśmy dzieci na zajęcia w GRAVITANIE :) poczytajcie koniecznie, bo naprawdę warto.. :) Instruktorki cudowne ! :)
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry