reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciekawostki, zdjęcia i filmy. Wszystko o First BIKE-u z dodatkiem dobrego humoru…

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kamlotko, nie obawiałabym się zakupów w dobrych sklepach internetowych. Tam można znaleźć szczegółowe opisy pozwalające dokładnie dobrać rozmiar przed zakupem. A oprócz tego zawsze jest możliwość wymiany.

Poza tym oba rozmiary dziecięcych kasków ABUS-a - zarówno S jak i M mają pewien zakres obwodu główki. Zawsze więc jest możliwość regulacji. I dopasowania.

Jak dopasować kask: Załóż go dziecku na główkę i nie zapinaj pasków pod brodą. Jak zmniejszysz nieco opaskę pokrętłem z tyłu poproś, aby maluch potrząsnął głową. Jeśli po tej próbie kask pozostanie na swoim miejscu i w dalszym ciągu jest zapas na zaciśniecie pokrętła - jest OK.
 
reklama
Jakiś czas temu mówiłam o tym, że rowerek biegowy First BIKE jest bardzo lekki.
Zobaczcie, dzieki temu dzieciaki mogą z nim robić co chcą:

IMG_4390_small.jpgIMG_4392_small.jpgIMG_4397_small.jpg

Jeśli macie w domu klasyczny rower z pedałami i bocznymi kółkami, sprawdźcie ile waży.
Zobaczcie też czy Wasz mały szkrab może go unieść, albo przejść z nim parę kroków?
Jak wyniki?
 
Ostatnia edycja:
Czy wiecie, że First BIKE potrafi też tańczyć?

[video=youtube;DjN19NKJzWg]http://www.youtube.com/watch?v=DjN19NKJzWg&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
My tak sobie o rowerku, o dzieciach, o początkach nauki... A przecież sam First BIKE też ma swojego Ojca i swoje rodzime podwórko! Gdzie? W Niemczech - bo właśnie tam został skonstruowany przez niemieckiego projektanta Ralfa Coerschulte'a.

Ralf stworzył rower dla własnych pociech (ma ich aż troje!). Ojciec testował, sprawdzał i stopniowo doskonalił rowerek, aż do momentu, gdy stwierdził, że pojazd umożliwia naprawdę łatwą i bezpieczną naukę jazdy dla najmłodszych.
Stąd też nazwa rowerka - First BIKE czyli PIERWSZY ROWER.

Ralf ma we własnym domu wzorcownię i cały czas jest zaangażowany w nadzorowanie procesu produkcji, tak aby rowerek biegowy First BIKE, zgodnie z założeniami projektanta, zawsze był propozycją z najwyższej półki :-)

Zobaczcie fotki z domu Ralfa Coerschullte:

IMG_0782.jpgIMG_5363.jpgRalf.jpg
 
Ostatnia edycja:
Mała galeria First BIKE-owych pędziwiatrów na piątkowe popołudnie. Aż liście za nimi fruwają...
Podoba Wam się?

FANY03.jpgFirst BIKE kids 11.jpgFirst BIKE kids 10_mid.jpgFirst BIKE_Jesień_PL 2_web.jpg
 
First BIKE to doskonały pomysł na prezent. Najlepiej na 2-gie urodziny!
Spełnia wszystkie kryteria idealnego podarunku łącznie z opakowaniem :-)

Zobaczcie - ładne kolorowe pudełko ze zdjęciem i listą najważniejszych cech rowerka.
Do tego dzięki wygodnej rączce jest łatwe do przenoszenia.

karton 1.jpgkarton 2.jpg

Wiecie, że możecie go zamówić w internecie z bezpłatną dostawą?
Szczegóły tutaj: Rowerki biegowe
 
A teraz coś bardziej konkretnego :-)
Tyle mówimy o bezpieczeństwie i o tym jakie cechy rowerka bez pedałów je zapewnią.

A jak wygląda sprawa atestów, certyfikatów, które to potwierdzają? Przecież kiedy chodzi o bezpieczeństwo dziecka, nie ma miejsca na kompromisy...

First BIKE to jedyny rowerek biegowy, który posiada certyfikat Safe Toys
przyznany przez jeden z największych w Europie niezależny Instytut ds. Testów i Certyfikacji w Zlíně.

Safe Toys jest dla wszystkich rodziców gwarancją, że ich dziecko jeździ się na rowerku bezpiecznym, najwyższej jakości i odpowiednim dla oznaczonego wieku.

Oto jak wygląda znak Certyfikatu Safe Toys:

Safe Toys piktogram.jpg
 
Ostatnia edycja:
Dla urozmaicenia tym razem coś lekkiego
biggrin.gif


Moje ulubione zdjęcie. Nazywam je "Wizyta inspektora nadzoru budowlanego"
biggrin.gif


Jacuś.jpg "A ten mur to należałoby naprawić... Drodzy Państwo"
 
A na dłuuugi listopadowy weekend nieco egzotyczna ciekawostka...

Macie chwilkę? Może jakaś kawka, fotel... Może maluchy właśnie zajęły się klockami, rysowaniem albo zdyszane odpoczywają po przedpołudniowym spacerze pełne rześkiego powietrza złapanego podczas słonecznego, jeszcze październikowego dnia...

To jak macie tą chwilę, to popatrzcie. Na moment przeniesiemy się do telewizyjnego show w... Taiwanie
biggrin.gif

I co tam pokazują? Rowerek First BIKE!

Nie wiem jak wy, ale ja oprócz First BIKE, ŁAŁ i Ooooo... nic nie rozumiem
biggrin.gif

Ale to chyba znaczy, że im się podoba... Poza tym ten prezenter w kraciastej koszuli dość obrazowo pokazuje o co chodzi. Mam wrażenie, że sam by chętnie pojeździł :-) :-) :-)

[video=youtube;IeTTPw-nORQ]http://www.youtube.com/watch?v=IeTTPw-nORQ&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu a masz może jakiś zimowy filmik z nartą? :-) bo bardzo mnie ciekawi jak wygląda jazda na takim wynalazku :-)

--
Jacuś-inspektor rewelacja! :-D ta kurta, kask i murek faktycznie tworzą genialną całość :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry